Skocz do zawartości
Tim_26

LG 37LG7000 Full HD 100Hz

Rekomendowane odpowiedzi

Parametry tego tv są naprawdę solidne. Jednakże ocena "live" jest tutaj niezbędna bo cyferki cyferkami to jednak ludzkie oko to podstawa (głębia czerni, naturalność kolorów itp.). W związku z tym jeżeli ktoś już posiada ten model bardzo proszę o obiektywne opinie.
ps.a może gdzieś jest test tego tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tim_26' post='118052' date='14.09.2008, 10:30 ']Parametry tego tv są naprawdę solidne. Jednakże ocena "live" jest tutaj niezbędna bo cyferki cyferkami to jednak ludzkie oko to podstawa (głębia czerni, naturalność kolorów itp.). W związku z tym jeżeli ktoś już posiada ten model bardzo proszę o obiektywne opinie.
ps.a może gdzieś jest test tego tv?[/quote]
właśnie bardzo poważnie myślę nad tym LG. może i cena odrobinkę :unsure: spadnie.chciałbym zerknąć na niego - tak w salonie jak to wszystko co pisze .. wygląda w praktyce... a może masz już dostęp do wiadomości/testów tego lcd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='p1jan' post='140653' date='07.01.2009, 13:54 ']Proszę o odpowiedź czy seria LG7000 ma tuner z mpeg4?[/quote]

Jeszcze nie...ale najprawdopodobniej od lutego LG ma doposażać swoje flagowe modele w tuner mpeg4 :)

Taką informację otrzymałem w trakcie grudniowej rozmowy z serwisem (tzw. wsparcie klienta) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest na forum posiadacz tego modelu, który coś o nim napisze, np: jak TV radzi sobie z SD i HD oraz 24p real cinema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakłasać takiego samego tematu to dopisze sie tu. Mysle nad kupnem LG7000 nie wiem jeszcze czy 37 czy 42 cale kupić. Niech ktoś sie na jego temat wypowie. Przede wszystkim interesuje mnie jak sie do grania sprawuje po podłączeniu xboxa albo ps3 i ogólnie czy tv jest godny uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 42lg7000 od grudnia i jestem zadowolony.Ale jak narazie niemam sygnalu HD tylko Cyfre+ bez Hd bo brak narazie dekoderow philipsa.WSD szczegolnie z paczki canal+ obraz jest super.Polecam go za 3600zl fullHd 100Hz USB.Bluetooth,mily wyglad i bardzo ddużo opcji regulacji obrazu,dzwiek jak na telewizor przyzwoity.aha w HD miałem probki z netu przez laptopa przez hdmi-Obraz rwelacja. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ten tv niedawno.Obraz na kablówce osiedlowej trochę słaby natomiast na HD super.Mam LG37LG7000.Naprawdę warty polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem posiadaczem LG7000 47 i mam problem, co jakieś 10 min. Włącz mi się prezentacja TruMotion. Jest to dość upierdliwe. Jak to wyłączyć ?

Platforma „N” po HDMI

Pozdrwawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też jestem posiadaczem LG7000 47 i mam problem, co jakieś 10 min. Włącz mi się prezentacja TruMotion. Jest to dość upierdliwe. Jak to wyłączyć ?

Platforma „N” po HDMI

Pozdrwawiam

Skoro włącza Ci się tryb prezentacji to zmień lokalizację z "sklep" na "dom" - bo to jest najprawdopodobniej przyczyna Twoich problemów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...