Skocz do zawartości
Artex

Ciekawostka przyrodnicza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu nowego ampli i w związku z tym odwiedzam strony producentów ww. sprzętu.
Dziś wszedłem na stronę DENON'a i ... szczęka mi opadła. :)
Zresztą oceńcie to sami Drodzy Userzy naszego forum.
[url="http://www.denon.pl/site/frames_main.php?main=news&MID=2&ver="]http://www.denon.pl/site/frames_main.php?m...;MID=2&ver=[/url]
Pozostawiam to bez komentarza.


[b]TEKST :[/b]

"Bezprecedensowy upgrade elementów kina domowego.
Koszt upgrede'u będzie wynosił [b]299,- PLN[/b] i odbędzie się bez potrzeby zanoszenia sprzętu do serwisu - wystarczy dostęp do sieci i voucher,
na którym będzie zapisany unikalny kod umożliwiający ściągnięcie nowego oprogramowania wprost do urządzenia stojącego u Państwa w domu.
Jeżeli zarejestrują się Państwo już teraz powiadomimy Państwa mailowo o możliwości zakupu vouchera i ściągnięcia nowego oprogramowania.
Szczegóły wyłącznie u autoryzowanych dealerów firmy DENON w Polsce."

[b]BANDZIORY ! ! ! ! ! ! [/b]

DENON zapowiada wprowadzenie poważnego upgrade?u oprogramowania, dzięki któremu zyskają obecni i przyszli właściciele topowych amplitunerów
kina domowego. Główną funkcją dodaną do sieciowych produktów AVR-3808, AVR-4308 i AVC/AVP-A1HD będzie nowa technologia Audyssey Dynamic
Volume. Właściciele AVR-3808 i AVR-4308 zyskają dodatkowo Audyssey Dynamic EQ oraz protokół CEC (Consumer Electronic Control) HDMI.
Te obydwie technologie już są zaimplementowane w referencyjnych AVC/AVP-A1HD.
Akcja rozpocznie się w październiku, ale już dzisiaj można się zarejestrować

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Artex' post='117567' date='11.09.2008, 12:27 ']Witam
Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu nowego ampli i w związku z tym odwiedzam strony producentów ww. sprzętu.
Dziś wszedłem na stronę DENON'a i ... szczęka mi opadła. :)
Zresztą oceńcie to sami Drodzy Userzy naszego forum.
[url="http://www.denon.pl/site/frames_main.php?main=news&MID=2&ver="]http://www.denon.pl/site/frames_main.php?m...;MID=2&ver=[/url]
Pozostawiam to bez komentarza.


[b]TEKST :[/b]

"Bezprecedensowy upgrade elementów kina domowego.
Koszt upgrede'u będzie wynosił [b]299,- PLN[/b] i odbędzie się bez potrzeby zanoszenia sprzętu do serwisu - wystarczy dostęp do sieci i voucher,
na którym będzie zapisany unikalny kod umożliwiający ściągnięcie nowego oprogramowania wprost do urządzenia stojącego u Państwa w domu.
Jeżeli zarejestrują się Państwo już teraz powiadomimy Państwa mailowo o możliwości zakupu vouchera i ściągnięcia nowego oprogramowania.
Szczegóły wyłącznie u autoryzowanych dealerów firmy DENON w Polsce."

[b]BANDZIORY ! ! ! ! ! ! [/b]

DENON zapowiada wprowadzenie poważnego upgrade?u oprogramowania, dzięki któremu zyskają obecni i przyszli właściciele topowych amplitunerów
kina domowego. Główną funkcją dodaną do sieciowych produktów AVR-3808, AVR-4308 i AVC/AVP-A1HD będzie nowa technologia Audyssey Dynamic
Volume. Właściciele AVR-3808 i AVR-4308 zyskają dodatkowo Audyssey Dynamic EQ oraz protokół CEC (Consumer Electronic Control) HDMI.
Te obydwie technologie już są zaimplementowane w referencyjnych AVC/AVP-A1HD.
Akcja rozpocznie się w październiku, ale już dzisiaj można się zarejestrować[/quote]

no nie jest to ładne postępowanie ze strony, no właśnie kogo?? polskiego dystrybutora (Horn), samego denona?? Ja mam Denona avr 4306 i wczoraj ściągnąłem nową wersję oprogramowania ze strony angielskiego denona za darmo.

ps. na stronach niemieckiej i angielskiej Denona, nie pojawił się taki komunikat (a w każdym razie ja go nie znalazłem), co raz bardziej śmierdzi mi to pomysłami chciwych polskich dystrybutorów!!!

Edytowane przez ulan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
>ps. na stronach niemieckiej i angielskiej Denona, nie pojawił się taki komunikat (a w każdym razie ja go nie znalazłem), co raz bardziej śmierdzi mi to pomysłami chciwych polskich dystrybutorów!!!


To jednak nie wyglada na nasz lokalny polski wymysł - od jakiegoś czasu na zaprzyjaźnionym avsforum.com jest dyskutowana październikowa dystrybucja nowego PŁATNEGO firmware'u do Denonów, jednak tam piszą coś o 100USD. Więc generalnie mozna będzie dostać nowe funkcje z nowym firmware'm odpłatnie i to się zgadza, nie bardzo mi się natomiast zgadza przelicznik 100 USD - prawie 300 PLN. Warto by może żeby nasi wielcy co jakiś czas rzucili okiem choćby na strone NBP z kursami walut, bo jeśli w stanach to ma być 100 USD to nie znajduje żadnego uzasadnienia (typu transport, cło, vat) żeby cena w PL miała być inna za coś co tak samo jak koledzy ze stanów ściągnę z sieci...

jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jacek-k-wawa' post='117602' date='11.09.2008, 16:54 ']>ps. na stronach niemieckiej i angielskiej Denona, nie pojawił się taki komunikat (a w każdym razie ja go nie znalazłem), co raz bardziej śmierdzi mi to pomysłami chciwych polskich dystrybutorów!!!


To jednak nie wyglada na nasz lokalny polski wymysł - od jakiegoś czasu na zaprzyjaźnionym avsforum.com jest dyskutowana październikowa dystrybucja nowego PŁATNEGO firmware'u do Denonów, jednak tam piszą coś o 100USD. Więc generalnie mozna będzie dostać nowe funkcje z nowym firmware'm odpłatnie i to się zgadza, nie bardzo mi się natomiast zgadza przelicznik 100 USD - prawie 300 PLN. Warto by może żeby nasi wielcy co jakiś czas rzucili okiem choćby na strone NBP z kursami walut, bo jeśli w stanach to ma być 100 USD to nie znajduje żadnego uzasadnienia (typu transport, cło, vat) żeby cena w PL miała być inna za coś co tak samo jak koledzy ze stanów ściągnę z sieci...

jacek[/quote]

te płatne upgrade ma dotyczyć tylko modeli 4308 i 3808?? czy też innych modeli?? jak będzie np. ze starszymi modelami 4306??? na forum AVS była coś mowa że niedługo powinno pojawić się nowe firmware 60004 do AVR 4306???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatne update'y, horrendalnie drogie odtwarzacze sprzedawane jako high-end a będące kopiami 3xtańszych odtwarzaczy low-endowych, coś ten Denon schodzi na psy.

A swoją drogą to zastanawiam się jak się zabezpieczyli przed spiratowaniem tego softu. Bo jeżeli nie włożyli w to całego serca i 100% umiejętności to bardzo szybko ten update'y będą do zassania z sieci w gratisie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

[quote name='jacek-k-wawa' post='117602' date='11.09.2008, 15:54 ']nie bardzo mi się natomiast zgadza przelicznik 100 USD - prawie 300 PLN. Warto by może żeby nasi wielcy co jakiś czas rzucili okiem choćby na strone NBP z kursami walut, bo jeśli w stanach to ma być 100 USD to nie znajduje żadnego uzasadnienia (typu transport, cło, vat) żeby cena w PL miała być inna za coś co tak samo jak koledzy ze stanów ściągnę z sieci...[/quote]

zeby nie bylo ze mam cos wspolnego z dystrybutorem ale... tez jestem importerem czego innego i to niestety nie zawsze "chciwy dystrybutor" a raczej chciwe panstwo w ktorym zyjemy i na ktore sie godzimy... Na dzisiaj kurs USD (kurs zakupu - bo co mnie obchodzi kurs sredni skoro USD musze kupic) to 2,50 bo USD po 2pln to juz spiew przeszlosci... 100USDx2,5 = 250pln, dodaj obowiazujacy 22% VAT bo przeciez dystrybutor sprzedaje legalnie a nie cichaczem spod stolu i juz masz 305pln... A wiec "chciwy dystrybutor" doklada ponad 5 zlociszy do tego interesu... :-D

Pozdro, Nameless.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze po drodze są różne gówniane podatki...a na samym konńcu musi byc jeszcze marża bo nikt charytatywnie niczego robić nie będzie

A i warto napisać że usprawnienia to w rzeczy samej tylko oprogramowanie dla procesorów DSP które robią wszystko - wystarczy dać im tylko odpowiedni instruktaż co i jak
Problem polega na tym ze funkcje ktore są tutaj wprowadzane są licencjonowane od Audyssey za niemałą kasę. Osobiscie ciesze sie ze mam sprzet ktoego nie musze wymieniac, wystarczy pare złotych za aktualizację procesorów. Wszystko w domowym zaciszu
Posiadacze serii 2xxx i 1xxx nie mają tak dobrze. Trzeba wymienic sprzet ! I co wychodzi taniej ? Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie Dyskutańci:
Pytanie podstawowe:
Co za tę kasę dostaję a co nie było w opisie produktu w chwili zakupu !!!
Bo jeżeli są uruchamiane opcje NIEZAPŁACONE w chwili kupowania to wszystko jest OK.
Dopłata się należy.

Przykład z PS3:
nigdy nie byłem umówiony z SONY, że PS3 wyda DTS MA (logo Dolby True HD jest na obudowie).
Teraz bez dopłaty mam dts MA.
I dziwię się, że nie trzba było dopłacić.
Widzę więc drogę dla produktów typu DVICO czy NMT.
Za FW z dts MA/Dolby True HD np. 10 jenów.
I to jest OK.
Niech w tym kierunku idzie hardware.
Kupujemy opcję i dopłacamy za różne rozszerzenia.
SUPER opcja dla producentów chipsetów typu SIGMA DESIGNE.
To jest z pewnością nowy trend i słuszny.
Mam tekie oczekiwanie, że mój PR-SC 885 stanie się PR-SC886 za dopłatą (niewielką).
Chcę mieć dynamiczne EQ od Oudyssay.
Czy jakoś tam.
A jest to możliwe bo kości te same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując AVR-3808 wiedziałem że nie ma nowych bajerów Audyssey'a... W tym roku wyszedł nowy /a w zasadzie identyczny amplituner -model 3808A - wzbogacony właśnie o nowe pierdoły od Audyssey'a./
Ten kto ma 3808 w ubiegłorocznej wersji sam decyduje czy chce "zmienić" swojego 3808 na 3808A czy też nie
Mi osobiście na tym nie zależy bo wogóle nie korzystam z Audyssey'a /żadnego/ wiec raczej sobie podaruję... Jeszcze obaczę co na ten temat napiszą Ci którzy uaktialnią swoje maszynki.
Co innego gdyby dotyczyło to jakiegoś nowego dekodera dzwieku....wtedy sprawa byłaby prosta :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...