Skocz do zawartości
cffan

głośniki 5.1 + amplituner

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

wyremontowałem sobie mieszkanie i mam zamiar zmienić trochę mój sprzęt, niestety nie mam kiedy śledzić cen i nowości sprzętu dlatego będę wdzięczny za pomoc :)

Mam zamiar kupić :
- telewizor full hd (już mniej więcej wiem jaki)
- amplituner
- głośniki, najlepiej chyba będzie 5.1

Mój pokój wygląda tak :
[img]http://i33.tinypic.com/dm6sxt.png[/img]

Tam gdzie są podwójne linie to są okna/balkon, tam gdzie są te pseudo-jajka chciałem umieścić głośniki, a ten kwadrat to sub.
Jak widać, pokój nie jest zbyt wymiarowy i dlatego nie chcę przepłacać za jakiś super sprzęt, pomyślałem, że na ampli+głośniki wydam nie więcej niż 5k, chociaż mile widziane opcję za mniejsze kwoty :(

Zapytam tutaj również o amplituner, żeby nie dublować wątków :) Chyba się zdecyduje na ONKYO TX-SR605, chociaż nie wiem jak u niego z wymiarami, a lepiej aby nie miał więcej niż 11cm wysokości. Oczywiście coś tańszego mile widziane :)

Jeśli chodzi o głośniki to wiadomo, w sklepach widać Yamahy, Sony itd, ale nigdy dobrze w sklepie sprzętu nie przetestujesz, więc tutaj ufam waszym doświadczeniom :) Kolor dla mnie nie gra roli, wygląd też, byleby do tylnych można było dokupić stojaki, bądź tyle byłby wysokie.

Sprzęt ma się nadawać do :
filmów (blu-ray, hd-dvd)
gier (ps3)
filmów (divx/dvd)
TV (Cyfra, N)
od czasu do czasu muzyka, ale to niekoniecznie.

będę wdzięczny za wszystkie sugestie, bo przeglądając oferty sklepów/allegro/forum mam już mętlik w głowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...