Skocz do zawartości
ZibZol

PS3 i Głośniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy można podłączyć głośniki do "czarnuli"??
Posiadam głośniki Creativea i jak na razie podłączone są do blaszaka.
Napiszcie czy trzeba kupić jakąś przejściówkę czy coś...

Z góry Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki model tych głośników bo Creative ma kilka modeli.
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dawmac' post='116997' date='07.09.2008, 16:23 ']a jaki model tych głośników bo Creative ma kilka modeli.
pozdr. dawmac[/quote]
[url="http://www.allegro.pl/item431288806_promocja_jakich_malo_creative_sbs380_promocja.html"]http://www.allegro.pl/item431288806_promoc...0_promocja.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie aktywne , bo przecież PS3 nie ma wzmaka , a najlepiej aktywne z wejściem S/PDIF ....... lub amplituner HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='117041' date='07.09.2008, 22:05 ']Wszystkie aktywne , bo przecież PS3 nie ma wzmaka , a najlepiej aktywne z wejściem S/PDIF ....... lub amplituner HD :)[/quote]
Przepraszam ale ja jestem ciemny w tym temacie dla mnie takie słowo jak S/PDIF to totalny kosmos... :huh:
napiszcie jakos po ludzku czy sa jkies przej sciówki czy cos :(

z góry dzieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz przejściówki: z jednej strony dwa gniazda chinch, z drugiej gniazdo jack- co by jack od głośników do niego wszedł...
Do gniazd od chinchy podłączasz chinche wyprowadzone z konsoli, a następnie w opcjach DISPLAY w konsoli jako wyjście dźwięku ustawiasz COMPOSITE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BrodaMGS' post='118961' date='17.09.2008, 18:32 ']Potrzebujesz przejściówki: z jednej strony dwa gniazda chinch, z drugiej gniazdo jack- co by jack od głośników do niego wszedł...
Do gniazd od chinchy podłączasz chinche wyprowadzone z konsoli, a następnie w opcjach DISPLAY w konsoli jako wyjście dźwięku ustawiasz COMPOSITE :D[/quote]
aha dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opcja mniej atrakcyjna cenowo za to powalająca jakościowo - moje rozwiązanie domowe (może dlatego chwalę) ;-):
Głośniki Logitech Z-5500 - i połączenie z "grilikiem" po optyku (kabel światłowodowy - TOSLINK). Głośniki te mają wbudowany dekoder DD i DTS co do grania i odtwarzania filmów okazuje się duuużą zaletą.
Oczywiście są to najprostsze wersje (DD 5.1 i DTS 24/96) ale mnie zupełnie wystarczają do naprawdę dobrej rozrywki.

Zakup ampli i klocków do niego jest w planach ale to na razie śpiew przyszłości - "średnia krajowa" jest jaka jest i fajnego audio się za nią nie kupi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podpięte do PC głośniki Genius - nie wiem czy to ten model ale wyglądają podobnie:

http://www.shopmania.pl/shopping~online-glosniki~kupowac-genius-sp-hf360x~p-1792670.html

mój monitor Samsung SyncMaster P2470HD mają bardzo słaby dźwięk ( 3 wat )i wiele filmów na BD trzeba oglądać bardzo głośno ( animacje z dubbingiem na cały regulator a i tak nieraz niewiele słychać )- głośniki mają jeden kabelek 9 zielony ),słyszałem ze wystarczy go wypiąć z PC i podłączyć do gniazda słuchawkowego w monitorze ale to nic nie daje

co robię źle?,muszę coś przestawić w ustawieniach konsoli czy kupić jakąś przejściówkę?

z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...