Skocz do zawartości
  • 0
fafikos

PANASONIC POLSKA SERWIS 42th8pv8 hdmi blad

Pytanie

Witam, od jakiegos czasu zauwazylem ze mam problem z wyjsciem hdmi w
panasonic 42thpv8p.
dzwoniac do panasonic polska dostalem numer do serwisu w szczecinie, tam tez
zadzwonilem

po telefonie do serwisu sprawa wyglada tak (nieciekawie)

facet twierdzi ze telewizora nie mozna podlaczac poprzez wyjscie hdmi do
komputera bo to nie monitor,
zebym korzystal sobie teraz z chinche (kino domowe)

ze obciazy mnie kosztami na pewno naparawy bo telewizor podlaczylem do
komputera i on to sobie zapamieta i na pewno mi ta usterke znajdzie

chwile temu znowu do mine dzwonil i informowal mnie ze znalazl zapis w
instrukcji ze nie jest przewidziana mozliwosc podpiecia komputera do tv, a
ja natomiast znalazlem zem ozna popdiac ze zgodnym sprzetem.

straszyl mnie ze nie naprawi mi tego i obciazy mnie na bank kosztmai
byl bardzo niemily,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
witamy na forum.

Napisz jeszcze raz dokładnie jaki to model, tak żeby można było instrukcję w necie znaleźć i napisz jakiego typu problemy masz z tym HDMI.

Nie ma oczywiście takiej możliwości, żeby komputera nie można było podłączyć do telewizora, to nie lata 80'te...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
NO TO PROSZE NOWINKA !!!

Witamy!
Uprzejmie informujemy, że nie można dokonac połącznia komutera i tv za
pomoca HDMI.


Z poważaniem,
Info / Panasonic Polska

EL> CZY TELEWIZORY FIRMY PANASONIC MOZNA PODLACZYC DO KOMPUTERA POPRZEZ PORT
HDMI ?

model to 42pv8p Edytowane przez fafikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
wlasnie dzwonilem ponownie do panasonic polska, facet mowi ze w instrukcji nie ma zapisu ze nie mozna podlaczyc telewizora do komputera poprzez hdmi ale skoro nie ma tekstu ze tez mozna tzn ze nie mozna.

jest zapis ze mozna polaczyc z urzadzeniami kompatybilnymi ale w tym wypadku na pewno nie jest to gf8600 gts....
co mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
PV80 ma specjalne wejście PC (w standardzie DIN - 15 pinowe czy tam dziurkowe). Nie wiem jak jest w PV8. Trochę się boję, bo mojego kompa podłączam zawsze DVI -> HDMI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='fafikos' post='116562' date='04.09.2008, 11:44 ']jest zapis ze mozna polaczyc z urzadzeniami kompatybilnymi ale w tym wypadku na pewno nie jest to gf8600 gts....[/quote]
E tam nie jest, czemu niby nie jest? DVI ma? Ma. No to kompatybilne jest. Zresztą w ogóle nie rozumiem po co się rozdrabniasz na opowiadanie żę podłączasz do kompa. Nie działa to nie działa.

Ale napisz w końcu co jest nie tak z tym HDMI, bo ciężko wywróżyć ze szklanej kuli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
wiec tak
jak podlaczam kompa to nie ma obrazu wczesniej byl.

a jak podlaczam kino zalozmy pod hdmi 1.

w kinie leci sobie film slysze dzwiek ze juz gra... przelaczam na hdmi1 dzwiek nagle zaczyna szarpac obrazu nie ma.

to samo z muzyka

leci muzyka z plyty w kiinie wlaczam hdmi1 zeby poustawiac opcje w kinie obrazu nie ma i muzyka zaczyna szarpac odrazu
a jak wylacze hdmi1 wlacze tv to spowrotem wszystko gra plynnie

testowalem 2 kablami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
No to jest jasność, popsuty złącza (pewnie jakieś układy od) HDMI. Oddajesz do serwisu i nawet słowem nie wspominasz, że podłączałeś komputer. Tak na wszelki wypadek, bo faktycznie w instrukcji jest zapis który można zinterpretować: "Używanie go dla komputera osobistego nie jest przewidziane." Ale moim zdaniem tu chodzi o to, że nie są przez HDMI obsługiwane rozdzielczości komputerowe a nie o możliwość fizycznego uszkodzenia.

W każdym razie zawozisz, oddajesz i niech naprawia. A jak możesz to znajdź inny serwis. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Szanowny Panie,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej odbytej z Panem w dniu dzisiejszym potwierdzam przekazane Panu informacje. Jeżeli nadal ma Pan jakiekolwiek wątpliwości proszę skontaktować się z producentem sprzętu, który do produktu firmy Panasonic chce Pan podłączyć. Tak jak przekazałem Panu w czasie rozmowy do produktów wyposażonych w wejście HDMI można ze 100% pewnością podłączać inne produkty firmy Panasonic posiadające taką możliwość. Informuję Pana ponownie, że firma Panasonic Polska Sp. z o.o. NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PRODUKTY INNYCH PRODUCENTÓW I ICH KOMPATYBILNE DZIAŁANIE Z PRODUKTAMI FIRMY PANASONIC POLSKA.



a w instrukcji jest zapis w uwagach
" w przypadku sprzetu zgodnego z interfejsem HDMI istnieje możliwosc podlaczenia do gniazd hdmi hdmi/1hdmi2 z uzyciem kabla hdmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dobra, nudzisz kolego. Napisz o co Ci chodzi, mamy przyjechać do Szczecina i sami załatwić za Ciebie? Idziesz do serwisu, oddajesz bo nie działa, mają psi obowiązek naprawić. Nie mówisz nic o podłączonym PC, jeżeli facet będzie sugerował, że do niego dzwoniłeś to go wyśmiej, jakbym pytał to podłączałeś tylko i wyłącznie kino domowe firmy Panasonic. Pod obydwa złącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
ok!!!!!!!

ale szczerze mowiac nie wiedzialem ze PANASONIC robi takie [beeep]!!!!!!
myslalem ze to porzadna firma i przez HDMI jak gdzie indziej mozna podlaczyc kompa i sie nie bac o nic
a tu zonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...