Skocz do zawartości
jacek-k-wawa

Ekran do projektora + głośnik centralny - JAK?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie do użytkowników projektorów i ekranów do tych projektorów - jak sobie radzicie z umiejscowieniem głośnika centralnego w takiej konfiguracji?

Generalnie sprawa na pierwszy rzut oka wydaje się prosta, oczywista odpowiedź brzmi ' pod ekranem'. No tak, ale pojawia sie tutaj sporo problemów jak np 'tam właśnie stoi szafka ze sprzętem i nie ma tam jak ustawić głośnika centralnego' albo 'no tak ale pod ekranem nic nie mam i głośnik musiał by stać na podłodze'.

Ponieważ jestem na etapie projektu rozbudowy mojego pokoju myślałem o rozwiązaniu, żeby powiesić głośnik centralny na suficie przed ekranem, w przestrzeni pomiędzy sufitem a górną krawędzią wyświetlanego obrazu. Oczywiście pochylając go nieco do dołu w kierunku miejsca odsłuchowego. Czy to dobry pomysł?

A Wy jakie stosujecie rozwiązanie umiejscowienia centralnego?

Pozdrawiam,
jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na górze szafki położony centralny.
Na dolnych półkach stoi reszta sprzętu.
Jakieś 5 cm nad centralnym,zaczyna się już dolna krawędź zawieszonego na ścianie telewizora.
Natomiast ekran jest zawieszony na suficie,około 60 cm od ściany.
Miałem swojego czasu Tv ustawiony na stoliku,natomiast centralny.na półeczce,bezpośrednio nad TV..ale rozwinięcie ekranu powodowało kompletne zasłonięcie centralnego.
Dźwięk był dosyć nie naturalny,rozproszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zakupie dużego centralnego postawiłem go tak i jest OK

[img]http://i10.photobucket.com/albums/a139/Commor/centralny.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...