Skocz do zawartości
  • 0
Bejzulek

100hz

Pytanie

Czy istnieje jakiś sposób by sprawdzić czy dany model plazmy ma 100 Hz?
Konkretnie chodzi o model Grundig PXW 110-6615

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

[quote name='Bejzulek' post='114329' date='24.08.2008, 10:59 ']Czy istnieje jakiś sposób by sprawdzić czy dany model plazmy ma 100 Hz?
Konkretnie chodzi o model Grundig PXW 110-6615[/quote]

:blink: matko boska -powalający iloraz intel.

Edytowane przez mx518

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='Bejzulek' post='114349' date='24.08.2008, 13:15 ']No ta, prawdziwi "polaczki", odpowiedzi nie znają, ale wymądrzać się to pierwsi :blink:[/quote]


Opisywany model pochodzi z 2005 roku, a przynajmniej w taką matrycę jest wyposażony - [b]LG PDP42V61001[/b].
Można więc sądzić, że elektronika towarzysząca nie będzie młodsza. Zatem prawdopodobieństwo, iż będzie on posiadał jakiś zaawansowany układ kompensacji ruchu jest bliskie zeru.


A szydercze odwoływanie się do cech nacji nie było chyba dobrym pomysłem. Nie wiem z jaką nacją kolego Bejzulek się utożsamiasz, pisząc tak o "polaczkach" ale sam wykazałeś się nielepszymi cechami.

Co ro reakcji kolegów to akurat jest ona słuszna. Czas jaki poświęciłeś na napisanie posta pierwotnego mogłeś spożytkować na znalezienie potrzebnych informacji w google. Ale wolałeś przerzucić ten wysiłek na innych, na zasadzie "niech poszukają za mnie".

A tak to przynajmniej znalazłbyś też przydatne informacje o ponadprzeciętnej awaryjności tego modelu, co akurat może mieć też spore znaczenie dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='SlawekR' post='114369' date='24.08.2008, 15:44 ']Opisywany model pochodzi z 2005 roku, a przynajmniej w taką matrycę jest wyposażony - [b]LG PDP42V61001[/b].
Można więc sądzić, że elektronika towarzysząca nie będzie młodsza. Zatem prawdopodobieństwo, iż będzie on posiadał jakiś zaawansowany układ kompensacji ruchu jest bliskie zeru.


A szydercze odwoływanie się do cech nacji nie było chyba dobrym pomysłem. Nie wiem z jaką nacją kolego Bejzulek się utożsamiasz, pisząc tak o "polaczkach" ale sam wykazałeś się nielepszymi cechami.

Co ro reakcji kolegów to akurat jest ona słuszna. Czas jaki poświęciłeś na napisanie posta pierwotnego mogłeś spożytkować na znalezienie potrzebnych informacji w google. Ale wolałeś przerzucić ten wysiłek na innych, na zasadzie "niech poszukają za mnie".

A tak to przynajmniej znalazłbyś też przydatne informacje o ponadprzeciętnej awaryjności tego modelu, co akurat może mieć też spore znaczenie dla Ciebie.[/quote]
Bardzo dziękuje za tak fachową i obszerną odpowiedź.
Owszem, jestem Polakiem i kocham ten kraj ponad wszystko, mimo swych wad i dziwności, jednak z każdej strony powtarzające się sugestie typu "użyj wpierw google" itd, są troszkę nie na miejscu, bo wpierw zanim zadam jakiekolwiek pytanie na forum to poświęcam czas na wyszukanie odpowiedzi w internecie, jednakże nie raz nie wiadomo jakich słów kluczowych użyć by wyszukać to co się chcę.
O zastosowaniu owej matrycy w tym modelu nie miałem pojęcia. Plasma chodzi wyśmienicie, jednak czasami sama się wyłącza, tzn przechodzi w tryb czuwania.
Na początku wakacji dalem za nią 1000zł. Opłacało się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Niewątpliwie nie jest to kwota wygórowana, ale z drugiej strony cena jest zapewne adekwatna do możliwości i stanu technicznego. A to że się sama wyłącza to pewnie symptom problemów z zasilaczem, raportowanych gdzieniegdzie przez innych użytkowników tego modelu.

No ale cóż... za określoną cenę otrzymałeś określony produkt z jego wadami i zaletami. Zapewne wszystko sobie przemyślałeś przed zakupem, wszelkie za i przeciw, więc nie ma co teraz nad tym specjalnie deliberować. Byle tylko przypadłość mu się nie pogorszyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...