Skocz do zawartości
Marzinho Gaucho

Dekoder Polsatu Cyfrowego - wymiana?

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam żałować, ale z drugiej strony to nie ja oglądam TV...

Nie dawno zainstalowałem sobie Polsat Cyfrowy. Gdy podpisywałem umowę, mieliśmy jeszcze zwykły CRT, do tego mama chciała jak najmniej wydać na dekoder itp. więc wziąłem dekoder MINI. Działać działa, ale teraz, gdy rodzice kupili sobie LCD 40" FullHD to pomyślałem, że może by wymienić dekoder na taki z HDMI (MINI go nie posiada).

Dzwonię na infolinię i dowiaduję się że nie ma takiej możliwości i muszę czekać do końca umowy :P :E Bo karta jest sparowana ze sprzętem. Jakoś bym przebolał te 100 PLN na dekoder MINI i zapłacił za nowy, ale naprawdę nie ma innego wyjścia? Muszę czekać do końca umowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może cesja. W sumie mam zamiar na dniach kupić teściowej Mini zestaw ?

Centralna Polska, jesteś zainteresowany ?

Pozdro
Igal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam coś dla wszystkich... :)

Od 27 października nowe promocje. Można wymieniać tunery SD na HD dla:

1. Klientów, którzy są w trakcie podstawowego okresu obowiązywania umowy
2. Klientów, którzy są po okresie podstawowym obowiązywania umowy ale nadal są związani z Cyfrowym Polsatem umową.

I coś zaczyna sie dziać... -_-:o:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla związanych umową na czas określony cena 399 zeta. Dla tych co są już po lojalce ceny to 299 i 199 w zależności czy biorą familijny czy dodatkowe pakiety. No rewelacja.
PhilipsHD w C+ z Multipakietem na 13 miesięcy jest za 149 zeta na własność. Tak dla porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie płacą regularnie pieniezki dla CP, aby firma rosła w siłę, a firma jakoś słabo sie dla nich odwdziecza. Ogólnie kolejki w APS przy wymianie nie prorokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ta oferte (rodzice maja) i chcialem byc litosciwy, ale skoro zaczeliście:

300 zł za przeciętny dekoder to chyba przesada, ale łaskawie zostawiają stary, na którym też można oglądać wolne kanały :unsure:
6 zł za jeden kanał HD to już przegięcie :)
napisanie, że mają JUŻ trzy kanały HD spowodowało moje turlanie się po ziemi :) (a miało by 7 :lol: )

A najgorsze, że namówiłem mamę na kupno full HD 40 cali, i teraz widzimy piękne pixele, a nie mogę namówić na przejście na HD w CP. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup dekoder fta hd i odbieraj darmowe kanaly w hd ;-) bedzie ich wiecej niz 7 po co skazywac sie na to co daje platforma cyfrowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie hd znawców :)

Jestem szczęśliwym posiadaczem TV FullHD i (niekoniecznie szczęśliwym) Cyfrowego Polsatu :lol:
Jakiś czas temu chciałem wymienić mój aktualny dekoder (staruśki Echostar) na tego nowego Samsunga DSB-H370G, który umożliwiłby mi oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości. Przedzwoniłem na ich infolinię pewny, że skoro od 4 lat jestem ich klientem i nigdy nie zalegałem z rachunkami wymiana przebiegnie bezproblemowo(czyt. bezpłatnie) i wypytałem co i jak. Rzeczywistość okazała się brutalna. Chcieli coś ok. 300zł za dekoder. Pożegnałem się więc grzecznie i odpuściłem temat...

Wczoraj pojawiło się jednak światełko na horyzoncie - w jednym ze sklepów znalazłem owy mistyczny dekoder polsatu obsługujący hd - lecz za cene o połowe niższą! (http://www.rtvmedia.pl/produkt-p-Samsung%20DSBH370G,0.html#show_product ) Dlatego wychodzę do Was z zapytaniem.

Czy jeśli zakupię w tym markecie dekoder i wsadzę do niego kartę z mojego echostara to wszystko będzie działało jak należy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to teraz wazne i szybkie pytanko...
jak to jest jak sie wezmie ten dekoder z karta na miasiac?
musze wlozyc karte aby zalapalo kanaly fta? czy musi byc karta wlozona aby cokolwiek mozna bylo obejrzec?
i jeszcze pytanko: czy jesli fta dzialaja tylko z karta to po miesiacu jak nie przedluzy sie waznosci karty dekoder bedzie uzyteczny czy nic nie bedzie szlo?? bo chyba dekoder kupuje sie na wlasnosc wiec chyba powinno dzialac teoretycznie bez wykupienia abonamentu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fta odbieram. Mimo, że karta wygasła.
Musiałem na infolinii wbić numer karty i sygnał się wznowił.
Działa np. MTV HD, bo jest w fazie testów 114.
TVP Historia, TVP kultura, TVP Polonia z sat Astry działają.
TVP HD nie działa a działał miesiąc temu.
TVP 1, TVP2 działają.
Superstacja, TV biznes działa.
POLSAT NEWS, VIVA Polska, Tele 5, też działają.
Discovery pl działają ???
Radia działają.

No nie to jakaś pomyłka bo mam włączony pakiet familijny.
Ale to ich pomyłka.
Wypinam i na szafę. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w identycznej sytuacji - najpierw bylo crt i dekoder mini (pakiet tez mini) a teraz bedzie LCD i chcialbym kupic samsunga z HDMI ale do kanalow SD bo na pewno bedzie to lepiej wygladac niz po Euro z dekodera Mini.. czy cos sie zmienilo w temacie parowania i ewentualnej podmiany dekodera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup pre-paida na allegro. Następnie podpisz lojalkę na pakiet Mini na czas nieokreślony z 3mc wypowiedzenia.

Samsung DSB-H370G jest dostępny od pakietu Familijnego wzwyż.

Co do kwestii parowania kart - 0 zmian. Jeden dekoder, jedna karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...