Skocz do zawartości
m12

Otwarte okno

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u was ale ja z moich dotychczasowych trzech pakietów mam teraz wszystko odkodowane (mimo że nic nie aktywowałem) łącznie z opcjami HBO , Cinemax i Filmbox a na kanale 800 to już istna perełka - plansza Disney channel. :)

Edytowane przez m12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej awaria
Działa nawet TVN Med i ITVN.
Ciekawe jak długo potrwa "promocja"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie okienko na wszystko :) Może ze względu na wczorajsze wyładowania atmosferyczne a na 800 jest Disney Chanel PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie.
U mnie wczoraj pomiędzy 21:30 a 22:30 dekoder wariował. Jakość sygnału skakała sobie od 0 do 90%. Programy znikały i się pojawiały.

Niestety żadnej promocji z tego powodu nie mam. Sprawdzałem wszystkie programy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też promocja:)All szkoda że voda nie ma:P ale wiemy już co będzie na konferencji Disney Channel trochę wtopa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koniec promocji :) , przynajmniej u mnie, od rana wszystko wróciło do normy ale i tak jestem zadowolony mogłem sobie wreszcie wyrobić własne zdanie na temat jakości HBO i Filmbox .Niestety kiepski upscal na HBO HD nic lub prawie nic nie wnosi do osławionej jakości z pogranicza VHS i DVIX :) .Natomiast Filmbox HD bardzo pozytywnie mnie zaskoczył - jakością bo co do oferty i ilości powtórek to podobnie jak w HBO.


Wielkie dzięki n-ko (nawet gdy było to niezamierzone ) za możliwość wypróbowania opcji dodatkowych bez potrzeby ich aktywacji - dawno trzeba było zrobić taką AWARIĘ-PROMOCJĘ :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku zniknęły mi kanały Filmbox a mam Cinemax niechciany... cos tu oni mieszają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wszystko hulało ale D-Ch nawet nie zwróciłem uwagi mogliby tak zostawić na 3 miechy ale była by promocja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...