Skocz do zawartości
askania

wybor lcd 52" prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialbym poprosic o pomoc w wyborze telewizora o przekatnej 52". Na ten cel chce przeznaczyc ok 6000-7000 zł. Nie mam zielonego pojecia o telewizorach LCD wiec zalogowalem sie tutaj liczac na fachowa pomoc. Jednoczesnie chcialem powiedziec ze po przeprowadzce mam strasznie slabe lacze co uniemozliwia mi przegladanie forum (bo pewnie ktos mi od razu zarzuci lenistwo). Pomieszczenie w ktorym znajdzie sie telewizor ma 11 metrow dlugosci jednak kanapy z ktorych sie oglada tv beda w odleglosci 5 metrow. Jesli chodzi o sygnal to mam satelite i polsat cyfrowy docelowo bede chcial jeszcze zalaczyc cyfre. Dziekuje za pomoc Edytowane przez askania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze chetnych do pomocy brak :( moze gdybym byl super blondynka i jeszcze przeslal fotke to pewnie bylby to najczesciej komentowany post a tak to cisze :blink: jesli jednak ktos bylby tak mily i pomogl mi to jeszcze chcialem dodac ze jesli chodzi o sygnal to z tej satelity mam ok 93 % sile sygnalu jeslli to ma znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='askania' post='113524' date='17.08.2008, 20:27 ']Widze ze chetnych do pomocy brak :( moze gdybym byl super blondynka i jeszcze przeslal fotke to pewnie bylby to najczesciej komentowany post a tak to cisze :blink: jesli jednak ktos bylby tak mily i pomogl mi to jeszcze chcialem dodac ze jesli chodzi o sygnal to z tej satelity mam ok 93 % sile sygnalu jeslli to ma znaczenie[/quote]
bierz ten sprzet super cena jak za ten tv [url="http://allegro.pl/item419055519_toshiba_52z3030d_full_hd_100hz_gw_toshiba_pl.html"]http://allegro.pl/item419055519_toshiba_52...toshiba_pl.html[/url]

Edytowane przez boski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj Askania! Osobiście Ci radzę plazmę panasonica np.PANASONIC TH 50PY800 .Sama chciałam ją kupić,ale...dla mnie za duża.Może być również SAMSUNG PS 50A656. Cena pierwszego to ok.7500 a tego samsunga 5000. Jeśli chodzi o lcd niezłe są sharpy.SHARP LC 52X20E kosztuje ok 6000 zł.Tylko musisz pamiętać ,że przy słabym sygnale lcd nie spisują się najlepiej.Kolory są niezbyt naturalne,możesz zobaczyć piksele itp. Ps.Dobrze by było gdybyś napisał ILE chcesz przeznaczyć na telewizor. Edytowane przez danuta77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisalem wyzej ok 6000-7000.
tutaj wszedzie czytam ze przy slabym sygnale lcd nie spisuja sie dobrze. wiec jesli ja mam ta satelite i ten sygnal w granicach 93 % to to jest dobry sygnal czy slaby??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toshiba z 3030 52" za 6900 w digitalo widziałem. No i szybko zmieniaj ten sygnał. Taki tv ma swoje potrzeby.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SONY KDL-52W4000 - ma o wiele lepsze kąty niż Toschiba
Ja jednak czekam na 52W4500 - ma o 50% lepszy kontrast od poprzednika (który i tak miał rewelacyjną czerń) + tryb 100 Hz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4000 kosztuje 7 tys w Digitalo
Mają tam obecnie na niego najlepszą cenę jaką spotkałem.
Po premierze 4500 - jest szansa ze 4000 jeszcze spadnie - mysle ze do 6500
Poczatkowo 4500 moze ksoztowac 7500-8000 do czasu aż "nie zejdzie" do konca 4000. Wtedy powinien spaść do ok 7-7.5 tys a pozniej do 7 tyś jak nie niżej. Ostateczna cena bedzie zalezec jednak od tego jak liczna bedzie konkurencja wsrod 52 calowców, czy złotówka się nie bedzie osłabiać itc
Wszystko zalezy od tego jak bardzo zalezy ci na czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli kosztowalby 8000 to super poczekalbym ale patrzylem na strony europejskie tam najnizsza cena to 2 600 euro wiec zakladam ze u nas bedzie 9000-10000 :( ten 4500 najbardziej mi sie podoba wizualnie bo na szczegolach technicznych i tak sie nie znam - ciekawe jak on wypada w konfrontacji z sharpem 52xl2e bo tez ladny jest ten sharp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spokojnie- nie opieraj się na cenach sugerowanych. Nikt jeszcze nie zna ceny 4500 poza samym SONY
Ze zbyt wysoką ceną nie mogą wylecieć bo konkurencja ich zeźre a poza tym- sporo ludzi wolałoby jednak dołorzyć do serii X ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanie jak ma sie ten telewizor sony ktory ma wejsc czyli kdl52w4500 do telewizora sony KDL-52W4100 i do tv KDL-52XBR5 warto bawic sie w sciagniecie ktoregos z tych dwoch ostatnich z usa czy te parametry sie prawie nie roznia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='113556' date='18.08.2008, 08:26 ']Toshiba z 3030 52" za 6900 w digitalo widziałem. No i szybko zmieniaj ten sygnał. Taki tv ma swoje potrzeby.

Autorus[/quote]


ta toshiba na allegro kosztuje 5500zl digitalo sprzedaje - wiem bo sam kupilem

[Kolego jak ty cytujesz?] Edytowane przez autorus
Błedne cytowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...