Skocz do zawartości
  • 0
jajurk

sposób na uaktywnienie filmu skopiowanego z powrotem na kamerę z dysku komputera

Pytanie

Mam problem z uaktywnieniem filmu na kamerze Sony HDR-Sr12e.Ponieważ miałem juz mało miejsca na dysku kamery skopiowałem cały materiał na dysk kompa 1Tb metodą zaznacz(wszystkie pliki na dysku kamery( i wklej na dysk kompa) za pomocą kabla USB kamery.Wszystko skopiowało się na dysk O.K. Następnie z dysku kamery zwolniłem te pliki metodą usuń i nagrywałem dalej inne filmy które skopiowałem w/w. metodą na duży dysk kompa.
Gdy usunołem filmy z kamery i z powrotem skopiowałem z kompa parę interesujących plików z filmami z wesela które było wcześniej nagrane kamera wogóle ich nie widzi. POMÓŻCIE BŁAGAM !!! Czy jest nadzieja na odzyskanie czy mogę już się pożegnać z wcześniejszym weselem. Rodzina mnie chyba powiesi . Co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='Alcazar' post='112058' date='05.08.2008, 12:02 ']a po co ci te pliki spowrotem na kamerze?[/quote]
Ponieważ jak bym miał je z powrotem na kamerze to za pomocą programu Sony Picture Motion Browse (wtedy Widzi te pliki Picture Motion Browse mógłbym je z powrotem obrobić na format DVD tak robiłem do tej pory i odtwarzam na stacjonarnym DVD z Divixem. Nie mam pojecia jakim programem były by widoczne i mozliwe do konwersji te pliki które posiadam na twardzielu kompa i jak je obrobić do formatu DVD.
Jak był bym zrobił tą kopię za pomocą PMB Sonego to przy włączeniu tego programu na kompie widoczne były by jako miniaturki HD i wtedy można zrobić z nimi wszystko a tak to te niby pełnowartosciowe pliki skopiowane z kamery metodą zaznacz i wklej nie mogę lub nie umiem zrobić rzeby były widoczne w programie Picture Motion Browse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Obrobisz programem Pinnacle Studio 12 Ultimate, ale chyba te pliki można obrabiać w PMB na kompie bo powinny być widoczne będąc na twardym dysku, przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...