Skocz do zawartości
ragan

Mały telewizor do sypialni

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zmienić tv w sypialni obecnie mam 14" crt. Docelowo LCD 23-26". Bardzo podoba mi się nowa linia 26e4000 od Sony ale nie wiem czy to dobry wybór. Jest jeszcze nowy Samsung 6 generacji 22" tylko z bardzo dziwną rozdzielczością 1600x1050.

Parametry odbioru to:

odległośc od ekranu 80cm-2m (zależy po której stronie łóżka jestem)
źródło sygnału upc cyfrowe + dvd + divx.


Będe wdzięczny za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobry wybór z tym 26e4000. Wchodząc w ten temat chciałem polecić Ci Sony ale serii B gdyż z wyglądu idelanie nadaje się do sypialni. Nie da się go powiesić gdyż tak jest skonstruowany ale za to ma niecodziennie wygląd i widziałem go już u dwóch znajomych właśnie w sypialni (jeden z nich podświetlił go ledami z IKEI - efekt murowany). Ale seria E ma dużo lepsze parametry obrazu. Jest to prawie najwyższa seria SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytanie jak na 26" telewizorze bedzie wyglądał obraz divx lub upc z odległości 1 m, boje się o za dużą pixeloze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umieść TV w nogach łoża.
Nie oglądaj TV leżąc na dowolnie wybranym boku, tym bardziej na brzuszku.
SWtaraj się leżeć na pleckach.
Kilam poduszek itd.
Wtedy masz ok 2 m odległość.
Na taki dystans optymalny size do HD to:
[b]52" [/b]
słownie: piećdziesiąt dwa cale.
Polecam.
26" jest dobry do namiotu lub przyczepy typu Kamper.
Mam i wiem. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że wolałbym 42" w nogach łóżka, tylko że jest to niewykonalne. Łóżko stoi na środku sypialni w idealnym miejscu dla telewizora stoi wielka szafa.
Dodatko jestem juz tak przyzwyczajony do odlądania tv leżąc na boku, że na plecach mam duży dyskomfort.

No i nie można zapominać że w upc cyfrowym jest tylko pare kanałów hd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w sypialni 40", i uważam ze jest strasznie mały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='111756' date='02.08.2008, 10:29 ']Ja mam w sypialni 40", i uważam ze jest strasznie mały :angry:[/quote]


Ale nie metr od oczu.

Widziałem dziś w akcji samsunga 26 b81 i szczerze powiem, że tak wielkiej pikselozy się nie spodziewałem. Mam nadzieje, że inne modele poradzą sobie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem do pokoju smyka Pasikonika 26lx70 i z kablem bardzo fajnie sobie radzi ,no a z kompa jak puścić coś w HD to klasa! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...