Skocz do zawartości
  • 0
fitipaldis

Ludzie pomozcie

Pytanie

Mieszkam za granica i nie jestem w stanie tego wykolowac po polsku. Jest mi ktos w stanie pomoc?? Edytowane przez fitipaldis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[url="http://www.yamaha.co.jp/manual/english/result.php?div_code="][color="#0000FF"]Tutaj[/color][/url] bez problemu znajdziesz to czego szukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='fitipaldis' post='111373' date='29.07.2008, 18:48 ']Mieszkam za granica ...[/quote]

WTF??? A można spytać w jakim kraju mieszkasz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='MMP' post='111387' date='29.07.2008, 20:38 ']WTF??? A można spytać w jakim kraju mieszkasz???[/quote] Po pierwsze to co mialo znaczyc wtf? A miekszma w Hiszpanii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Musi być język polki czy ratuje Cię jakas inna wersja językowa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='MMP' post='111460' date='30.07.2008, 17:21 ']Musi być język polki czy ratuje Cię jakas inna wersja językowa???[/quote]
Powiem tak: mieszkam w hiszpanii i znam jezyk w miare dobrze, ale widomo, w takich instrukcjach pojawiaja sie terminy o ktorych w jezyku hiszpanskim nie mam pojecia. Po angielsku tez troche szprecham ale jest to niewystarczajace. Po angielsku mam ta intrukcje, po hi9szpanku tez, ale liczylem na to ze moze ktos na forum bedzie mila dostep do polskiej wersji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisz jakiegoś maila do audioklanu może się zlitują i Ci podeślą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='MMP' post='111470' date='30.07.2008, 18:55 ']Napisz jakiegoś maila do audioklanu może się zlitują i Ci podeślą[/quote]
Mozesz mi dac jakiegos maila alb o jakikolwiek namiar??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[url="http://instrukcje.elektroda.pl/"]http://instrukcje.elektroda.pl/[/url] - proponuję tam zajrzeć, jest dużo, więc jak nie będzie tej konkretnej to będzie podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...