Skocz do zawartości
pliki8

Procesor pod 1920x1080 MKV

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem w programie kmplayer ustawiam dwie opcje video/zaawansowane/jakość i okno dialogowe/ effects/LeVel Control przy filmach 1280x720 wszystko ok ale przy 1920x1080 zaczyna strasznie przycinać co może być tego powodem mój sprzęt core2 duo e4300 1.8 podkręcony na 3.3 xfx GeForce 8800 gt 512mb 2Gb ram 800 mhz jeżeli to procesor to zamierzam kupić Core 2 Quad Q6600 tylko kiedy włączę menedżer zadań podczas odtwarzania pracuje tylko jeden rdzeń i to w 100% a drugi w 5% więc nie wiem czy nowy procek mi rozwiąże ten problem jak ktoś ma 4 rdzeniowy procesor to niech włączy te dwie opcje i sprawdzi będę bardzo wdzięczny a może ktoś ma inny pomysł co z tym zrobić pozdrawiam pliki8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posiadam Core 2 Quad Q9450 2.66Ghz i R4850 512MB 4GB ramu w rozdziałce 1920x1080 wszystko śmiga aż miło, a obciążenie dwóch pierwszych rdzeni jest w 60% pozostałe dwa są pod 5-10% obciążeniem. Dodam tylko pracuje pod Vistą. Spróbuj z innym softem jeśli dalej będzie przycina możliwe, że procek jest wąskim gardłem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
film jest zgdony jak najbardziej
zeby bylo smieszneije jest kodowany w 4@1
to w koncu jakie kodeki czzy filrty mam zainstalowac zeby dzialalo jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no więc spradziłem ten konkretny player z tymi ustawieniami o które pytałeś, dośc ciekawe było zachowanie procesora. Jak wspomniałem mam quada 2.66Ghz i w rozdziałce 720 przy odtwarzaniu MKV obciążenie 2 rdzeni wynosi ok 30% pozostałe dwa odpoczywają 0-5%. Natomiast po zmianie rozdziałki na 1080 film nadal jest mega płynny z tym, że obciążenie wzrasta do 100% na 2 pierwszych trzeci ciągnie na 40% a czwarty 5-15% z tego wynika iż doś wymagające jest to ustawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...