Skocz do zawartości
systemfriend

znikający co jakiś czas obraz w le3281b

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktoś pomoże w temacie: od kilku dni co mniej więcej godzinę znika na jakąś sekundę - dwie obraz...
dźwięk w tym czasie sobie działa normalnie, a ekran robi się czarny. problem występuje zarówno przy sygnale z laptopa, konsoli jak i hdpleyera
wie ktoś może co to za problem może być?
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='systemfriend' post='110208' date='18.07.2008, 21:39 ']moze ktoś pomoże w temacie: od kilku dni co mniej więcej godzinę znika na jakąś sekundę - dwie obraz...
dźwięk w tym czasie sobie działa normalnie, a ekran robi się czarny. problem występuje zarówno przy sygnale z laptopa, konsoli jak i hdpleyera
wie ktoś może co to za problem może być?
pzdr[/quote]

Mialem to samo w LE32A451. Powodem byly spadki napiecia (niewielkie ~1-2V). Obraz gasl na sekunde ale tylko przy przy podlaczeniu cyfrowym. Jesli podlaczalem za pomoca SCART'a, wszystko bylo ok. TV wczoraj z tego powodu pojechal do serwisu i na razie czekam na jego powrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mike3e' post='115102' date='28.08.2008, 10:07 ']Mialem to samo w LE32A451. Powodem byly spadki napiecia (niewielkie ~1-2V). Obraz gasl na sekunde ale tylko przy przy podlaczeniu cyfrowym. Jesli podlaczalem za pomoca SCART'a, wszystko bylo ok. TV wczoraj z tego powodu pojechal do serwisu i na razie czekam na jego powrot.[/quote]


I co, naprawili Ci to gaśnięcie?
Bo ja mam coś podobnego w swoim 37 A551 (o ile nie pomyliłem modelu) i dotyczy to wyłącznie wejść HDMI. Tylko że u mnie wogóle gaśnie ekran i pomaga mu tylko wyłączenie-włączenie (tv na pewno działa, bo m.in. dźwięk przez hdmi cały czas słychać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Podbijam temat bo mam taki sam efekt na 37A551 z podpiętym Panasonic'em DMR-EH67 przez HDMI . To znaczy obraz znika , pomaga tylko wyłączenie i ponowne włączenie. Efekt pojawia się po ok 2h działania z urządzeniem.


Czy coś powiedzieli w serwisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam LCD SAMSUNG LE32S81B i również występuje u mnie zanik obrazu tak mniej więcej co godzinę na około 1 sekundę. Proszę o pomoc czy ktoś wie co to jest za problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Mam to samo z LE37A551, znika mi obraz i wlacza sie dopiero po wylaczeniu i wlaczeniu TV. dzis zrobilem ustawienia w TV na
Dynamiczne
Podswietlenie na 7
Kontrast 85
Jasność 60
Kolor 55
Odcien 50

i chyba pomogło bo narazie TV sie nie wyłączył ustawcie sobie tak tylko trzeba ustawiac na kazdym wejsciu oddzielnie tzn na HDMI, Złącze 1 itd

Moze ta lampa sie nagrzewa i sie wylacza moze ma jakies zabezpieczenie, dzieje sie tak po jakims czasie od wlaczenia TV.
Piszcie czy te ustawienia wam pomogły
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz chyba sobie poradziłem z moim problemem. Wykonałem coś takiego :
rozwiązaniem okazało się skorzystanie z funkcji "plug & play".
wchodzimy w tryb "tv" na pilocie, następnie w "ustawienia", potem w "plug & play" i mamy wybór "sklep" i "dom" - po zaakceptowaniu "dom" problem zniknął.
Teraz na każdym żródle wyjściowym (tv, dvd, itd.) pamięta zmiany dokonane w konfiguracji dźwięku, obrazu
u mnie na razie pomogło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) W moim TV znika obraz na sekunde, a nieraz na więcej. Czasem w ciągu dnia mignie tylko raz , czy dwa, innym razem kilka razy w ciągu kilku minut. Tv Philips HD , był już pięć razy w serwisie, trzy razy miał naprawiany blok zasilania, a po napisaniu podania o wymianę, bo takie prawa konsumenta nam przysługują, odpisali , że sprzęt jest sprawny. Kupiłam stabilizator napięcia ( więc to nie jest nic z prądem), podłączałam woltomierz i nic. Sprawdziłam, czy tak samo jest na DVD i wideo i jest tak samo. Tak się dzieje na kablu HD i komponentowym. Na kablu euro jest ok, ale skoro mam TV hd to tak bym chciała oglądać. Różnica jest bardzo duża .

Potrzebna mi pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2018 o 14:23, Dawid Wawrzyniak napisał:

Witam ja też mam problem z tv. Model mu7009 55 cali. Podczas grania na ps4 lub oglądania tv obraz potrafi na sekundę zniknąć. Pomocy 

 

Wadliwy kabel HDMI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...