Skocz do zawartości
sleem

NOVATRON IAMM NTD37L

Rekomendowane odpowiedzi

Może jestem zbyt krytyczny, biorąc pod uwagę że to nowy produkt no ale NTD37L mnie rozczarował.
Kupowałem ten odtwarzacz z myślą, że sobie umile życie a w rzeczywistości stało sie inaczej.
Po pierwsze, transfer plików po wifi praktycznie niemożliwy. Do obsługi transferu zastosowany jest
system NDAS, bardzo bezpieczne rozwiązanie bo przy instalacji jest zabezpieczenie w postaci
wpisania 20sto znakowego kodu ID oraz KEYa (wszystko to umieszczone na nalepce pod urządzeniem)
Player nie wchodzi do grupy roboczej sieci lokalnej. Za pomocą NDAS mamy po prostu zmapowany
dysk. Ściągnąłem nowy FW, nic sie nie zmieniło. Nie mialem jeszcze możliwości sprawdzenia mvk jak działa
ale nie robilbym sobie zbytnich nadziei, że bedzie bez problemów.
Jakieś wsparcie techniczne w sumie nie istnieje, to po drugie. Na forach też nic nie znalazłem o NTD37L.
Po 3 świeci jak choinka a postawienie go gdzieś w niewidocznym miejscu bedzie wymagało
hardcorowego tańca z pilotem.
Po 4 potrafi sie zawiesić nawet przy oglądaniu JPG.

Nie jestem fachowcem w dziedzinie video i pewnie nigdy nie będę ale chciałbym
w domu mieć działający sprzęt do HD tym bardziej że wydałem na niego niemało jak na moje możliwości.
Jeśliby się znalazł jakiś forumowicz, który miał doczynienia z tym playerem, prosiłbym o jakieś wskazówki,
może jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jeszcze ma taki odtwarzacz? Szczerze mowiac bardzo mi sie podoba. Przez 3 lata uzywam Snazia, ale nieco sie juz zestarzal ten sprzet. Przydaloby sie MKV/h264 i AVCHD/mov do kamerki. Jak sie spisuje ten sprzecik w tej roli? I nie piszcie mi ze do tego najlepsze popcorny itp. bo dla mnie istotne jest glownie dekodowane wyjscie 5.1, podobnie jak mam w Snaziu.

Czy zewnetrzny naped DVD dziala bez problemu jako odtwarzacz plyt z materialem HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos jeszcze ma taki odtwarzacz? Szczerze mowiac bardzo mi sie podoba. Przez 3 lata uzywam Snazia, ale nieco sie juz zestarzal ten sprzet. Przydaloby sie MKV/h264 i AVCHD/mov do kamerki. Jak sie spisuje ten sprzecik w tej roli? I nie piszcie mi ze do tego najlepsze popcorny itp. bo dla mnie istotne jest glownie dekodowane wyjscie 5.1, podobnie jak mam w Snaziu.

Czy zewnetrzny naped DVD dziala bez problemu jako odtwarzacz plyt z materialem HD?

Opinia "sleem" jest stara i chyba nie dotyczy tego samego produktu. Jeżli chodzi o MKV/h264 AVCHD bez problemu nie znam pliku który by nie ruszył, MOV - nie czyta. Obsługuje PL menu i TXT z PL znakami :)

Do tego w nowym sofcie jaki mam sciągnięty ze strony www.icroon.eu urządzenie czyta pliki tekstowe zawarte w formacie MKV !! Ja osobiście jestem zadowolony z tego sprzętu jedynie szkoda że nie nagrywa :)

Co do napędu DVD działa bezproblemowo poprzez USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Novatrona NTD38.

Dwa pytania: Nie odtwarza napisów wmuksowanych w plik mkv (na kompie napisy są, na odtwarzaczu nie). Co robić?

Drugie pytanie (pewnie banalne): jak odtworzyć płytę DVD (zrzuciłem shrinkiem na dysk)? Sa dwa katalogi: Audio ts i video ts. Czy mam coś jeszcze z tym zrobić? Jeśli tak to czym???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaznaczyć folder VIEDO_TS, nacisnąć PLAY, ENTER lub OK i powinno grać; ewentualnie otworzyć folder i odtworzyć plik VIDEO_TS.IFO.

A próbowałeś podłączyć przez USB napęd optyczny? Jeśli dobrze kojarzę, to ten Novatron odtwarza w ten sposób także zabezpieczone płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folder TS otwiera, potem włączam pierwszy plik i niby odtwarza, ale: 1. między kolejnymi plikami są przerwy 2. Nie ma dostępu do menu, napisów etc.

Zewnętrznego napędu nie podłączam, bo sprzęt stoi pod tv i chciałem zgrać filmy na dysk i z niego oglądać a nie żąglować płytami.

Problem rozwiązany.

Mam NTD-38

Sprzęt zawiesza się po podaniu pliku mkv z wmuksowanym dźwiękiem pl i nie czyta wmuksowanych napisów. Na kompie wszystko śmiga. Czy to wina odtwarzacza?

Pomocy!

Edytowane przez mihnik1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Folder TS otwiera, potem włączam pierwszy plik i niby odtwarza, ale: 1. między kolejnymi plikami są przerwy 2. Nie ma dostępu do menu, napisów etc.

Zewnętrznego napędu nie podłączam, bo sprzęt stoi pod tv i chciałem zgrać filmy na dysk i z niego oglądać a nie żąglować płytami.

Problem rozwiązany.

Mam NTD-38

Sprzęt zawiesza się po podaniu pliku mkv z wmuksowanym dźwiękiem pl i nie czyta wmuksowanych napisów. Na kompie wszystko śmiga. Czy to wina odtwarzacza?

Pomocy!

Musisz uaktualnić oprogramowanie w Novatronie NTD38 do wersji 1.1.135. Jak to zrobisz to czyta napisy do filmów w kontenerze.

Nowy FW masz na stronie www.icroon.eu - w menu Download a potem to już po nazwie Novatron itp.....

Co do odtwarzania plików z płyty DVD jak pamiętam to polik *.IFO lub po prostu zrób obraz płyty ISO i uruchom go w menu jako film. Potraktuje ten plik jakbyś włożył płyte do napędu DVD z pełną obsługą menu.

Edytowane przez jony_be1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...