Skocz do zawartości
emza4

TX37LZD800F

Rekomendowane odpowiedzi

Mam go od wczoraj:)Może komuś pomoże ten wpis, bo w Polsce bardzo mało informacji jest jeszcze o tym modelu, ja głównie czerpałem wiedzę na forach w UK. Mnie np brakowało bardzo informacji o tym jak dany TV zachowuje sie przy kanałach SD, bo takich poki co jest zdecydowana wiekszosc, a po za tym z HD to prawie każdy radzi sobie za[beeep]iscie:) Ile ja się naczytalem i namartwiłem że wydam miiedzy 4K a 5K i bede mial kiepski obraz, gorszy niz na CRT. Dodam ze porownywalem ten model głownie z Toshiba 37Z3030D i Philipsem 37PFL9603.
Sygnał u mnie to na razie analogowa kablówka UPC + dekoder C+.
Przywizołem go i na pierwszy ogień poszła płytka DVD (córka chciała natychmiast ogladać Noddiego:). I juz w tym momencie troche sie uspokoilem, obraz nawet na ustawieniach fabrycznych nomen-omen bajkowy!! To wierne odwzorowanie kolorow, nasycenie barwami, nie ma żadnego smużenia, jedynie kwestia formatu ( bo to było nagrane w 4:3).
Poźniej podpialem dekoder i kabel antenowy. I tu zaskoczenie przynajmniej dla mnie. Spodziewalem sie ze sygnal puszczony przez dekoder bedzie lepszy niz bezposrednio z anteny. A tu miła niespodzianka i jakość sygnału w obu przypadkach bardzo dobra. Oczywiscie są rózne kanały o np. TELE 5 i POLONIA 1 sie nie wypowiadam, ale przypadku tych podstawowych jest dobrze a POLSAT NEWS prawie jak HD:)
Mało sportu jest teraz w tv to nie bardzo mogłem ocenić to pod tym kontem, ale były jakieś powtórki z EURO na polsat sport extra i tez jest wiecej niż dobrze.
Wiem, że mam kiepski sygnał z kablówki, nawet monter UPC to przyznał-kwestia kabli puszczonych w scianach:( więc albo ten TV jest genialny albo jakość sygnału jakimś cudem poszła w góre:)
Dosc tego zachwalania, generalnie przy budżecie około 4,5k a bedzie pewnie coraz mniej, gorąco polecam ten telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam kupić tego LCDeka. Powiedz jak się ogląda na tym ekranie Clear Panel (lustro) odbija się mocno? I jeszcze jedno ważne dla mnie pytanie? Jaki jest dźwięk bo wkońcu ma tam 4 głośniki w tym 2 niskotonowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Kolega to chciałby ostrzeżenie na dzień dobry zarobić? Masz bzdury pisać, to lepiej nie pisz wcale, szczególnie odpowiadając na posty 2,5 roczne.

A tak poza tym to witamy na forum.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...