Skocz do zawartości
ein

Cyfra UPC do 3miasta się zbliża...

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzcie wiec mieszkancy pomorskiego, gdzie UPC swiadczy uslugi, co tam w skrzynkach macie... przyslali katalog / zajawke i liscior od jakiegos ichniego CEO. Ogolnie bla, blaa, bla - wszystko to co mozna znalezc na stronie (choc katalog ladny i krotko acz calkiem niezle informujacy co i jak). Z informacji istotnych, bo zmieniajacych niektorym (zalapalem sie) mozliwosci ogladania - pod koniec lipca wylacza dostepne w opcji dodatkowej "ale kino" i "kino polska" z analoga definitywnie... nastapia przenosiny kanalow na cyfre w ramach stand. pakietu (pisza ze teraz to sobie te kanaly w podstawowym pakiecie zobaczymy jakby darmo - no ale te pare zlotych cyfra drozej jest jednakowoz, he?), premium zas (C+, HBO) pozostaje oczywista w analogu (takoz gdy nie przejdziemy recz jasna na cyfrowy sygnal). I to jest istotne wlasnie takze z tego powodu, bo poniewaz (prawdopodobnie) oznacza start nowej uslugi cyfrowej wlasnie od sierpnia tutaj w 3miescie. Niestety, do konca sierpnia mamy malo atrakcyjne promo (szczegolnie malo ciekawie prezentuje sie oferta premium, najdrozsza wlasnie w UPC) i tu jest bol. Ja akurat mam umowe na C+ w podobnej cenie (do k. sierpnia) ale juz HBO na preferencyjnych warunkach czyli 19,99... czyli gdybym sie decydowal to 10zl w plery (no jest szczesliwie n-ka gdzie moge se uaktywnic... ale wolalbym w ramach jednej skrzynki jednak). Przy ew. podpisywaniu umowy warto wiec zapytac czy bedzie mozna skorzystac z nowej oferty promo we wrzesniu (bedzie nowy cennik) czy tez na kilkanasie miesiecy pozostanie to (malo atrakcyjne) co jest. Moze cos wymysla odnosnie laczenia uslug - mnie wychodzi na razie przy 2w1 - cyfrowej tv HD z telefonem, przy 50% mniej za tansza usluge, o jakies 20zl wiecej przy przejsciu na cyfre ale tylko wtedy gdy zrezygnuje z HBO niestetyz, przy HBO roznica bedzie juz ok. 50zl... czyli jest tak sobie, no i do tego dochodzi koszt aktywacji (jezeli 2 stowki, nie jedna to juz bardzo niefajno - przy HD jest chyba to pierwsze niestety). Znaczy - drogo.

Sama info jest o tyle ciekawa, ze z HQ na Cieszynskiego padaly zapewnienia ze nie ruszy DVB-C przed jesienia, a konkretniej przed pazdziernikiem/listopadem... a tu chyba jednak bedzie to, to wczesniej.

Po porownaniu ofert, wychodzi mi na to, ze najlepszym uzupelniajacym sie combo pakietow dostepnej w kraju oferty DVB jest UPC z full opcja, multipakietem C+ (bez HBO) wraz z n-ka i dostepnymi na niej obecnie na zasadzie wylacznosci programami w ramach pakietow: film (MGM HD), przyroda nauka... (Disco HD, solidne TVN Historia), na razie sport (nSport i EurosportHD, ktorego o dziwo nie ma w UPC choc pewnie w koncu bedzie), filmbox (niska cena, filmbox HD) i hbo wlasnie (bo o 5zl taniej). To daje dostep do bodaj wszystkich dostepnych w PL kanalow HD (bez Polsatu - no ale pewnie w UPC sie pojawi), oraz wszystkich ciekawych pozycji SD. Kanaly dzieciece czy muzyczne niemal w 100% sie dubluja w ramach obu ofert. Wobec duzej ilosci wszystkiego, deficytow czasowych jak u kazdego (no ale rodzina doceni), to juz "lekki" przesyt - jak dla mnie programowo wystarczajaco* ...teraz tylko (i az) kolejne kanaly w wersjach HD - takie skromne mam zyczenie.
* Mam nadzieje, ze po wprowadzeniu paczki BBC, bedzie BBC HD w UPC to po pierwsze, po drugie (czyli jednak pare kanalow wiecej ;)) - moze wezma z ichniej oferty cala brytolska paczke FTA freeview - bym sie ogolnie nie obrazil (na licencje, na zrywajace beret kanaly Sky, raczej trudno liczyc niestety).

BTW (i troche obok) Nosilem sie z zamiarem zakupu ktoregos z linuksowatych HD cudow ale chyba jednak dam sobie spokoj - nie mam na to czasu, a kolejna skrzynka bedzie tylko zagracac otoczenie. Gdyby rodzime platformy (w tym kablowe) udostepnily moduly... ehh gdyby... a insze platformy zagraniczne? No ale jw po co?

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ein' post='109546' date='11.07.2008, 00:21 ']Niestety, do konca sierpnia mamy malo atrakcyjne promo (szczegolnie malo ciekawie prezentuje sie oferta premium, najdrozsza wlasnie w UPC) i tu jest bol. Ja akurat mam umowe na C+ w podobnej cenie (do k. sierpnia) ale juz HBO na preferencyjnych warunkach czyli 19,99... czyli gdybym sie decydowal to 10zl w plery (no jest szczesliwie n-ka gdzie moge se uaktywnic... ale wolalbym w ramach jednej skrzynki jednak). Przy ew. podpisywaniu umowy warto wiec zapytac czy bedzie mozna skorzystac z nowej oferty promo we wrzesniu (bedzie nowy cennik) czy tez na kilkanasie miesiecy pozostanie to (malo atrakcyjne) co jest.[/quote]

Tak! U Was cyfrówka będzie w sierpniu.
Słyszałem, że w Sopotu już przyjmują zamówienia.

Konsultantów lepiej nie pytać o nowe promo bo oni "bajki sadzą".
Co do kanałów premium w cyfrze - od kilku miesięcy obiecują promocje i co.. i wielkie G :blink:
Do tej pory nie zamawiam HBO i C+ w cyfrze (a w analogu mialem oba pakiety) bo nie bede dziadom pprzeplacal.
A jesli nic w tej kwestii sie nie zmieni - rozwiaze umowe i wybiore operatora, ktoremu zalezy na tym, by klienci kupili kanały premium.

Edytowane przez szewol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kiedy będzie cyfrowa UPC w Szczecinie,może ktoś wie -enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='enter' post='109764' date='13.07.2008, 16:24 ']Ciekawe kiedy będzie cyfrowa UPC w Szczecinie,może ktoś wie -enter[/quote]

Nie wiem. Ale to, ze sie pojawi zaraz w pomorskim jest bardzo dobrym prognostykiem dla reszty polnocy. Nic nie stoi na przeszkodzie imho by usluga pojawiala sie zaraz i u Was. Glownym problemem UPC byly wlasnie kwestie techniczne (stacje czolowe) na polnocy kraju. Na poludniu przedstawia sie to lepiej i stad wlasnie tam pojawil sie sygnal w pierwszej kolejnosci. W poniedzialek dzwonie do fajansiarzy, z miejsca powiem ze chce miec super hiper [beeep]er promocje, wszystko za darmo :D na kwartal (wystarczy w sumie do wrzesnia - bedzie nowy cennik i nowe promocje - oby byly lepsze niz obecne), no i jak wyzej ...wiecej nie szukam. Wystarczy (chyba ze mnie ktos maksymlanie wk... awaryjnoscia albo jakimis podwyzkami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy działa Wam History Channel?
Miało być 7 kanałów HD a jest 6!!!!
:_bezradny:

Edytowane przez lomax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lomax' post='112870' date='12.08.2008, 08:45 ']Czy działa Wam History Channel?
Miało być 7 kanałów HD a jest 6!!!!
:blink:[/quote]


nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...