Skocz do zawartości
sibkods

Mnóstwo Samsungów, forum milczy tv do 4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawia mnie rzecz, że we wszystkich sklepach Samsungi bija po oczach ilością a tymczasem na forum jest o nich cicho.
Poszukuję tv do sygnału SD i w przyszłości do HD oraz do xbox360, full hd 40 cali co byście mi mogli polecić w cenie do 4000 zł ? Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sibkods' post='109533' date='10.07.2008, 21:06 ']Witam. Zastanawia mnie rzecz, że we wszystkich sklepach Samsungi bija po oczach ilością a tymczasem na forum jest o nich cicho.
Poszukuję tv do sygnału SD i w przyszłości do HD oraz do xbox360, full hd 40 cali co byście mi mogli polecić w cenie do 4000 zł ? Z góry dziekuje za pomoc[/quote]

Jeśli szukasz 40" tv HD do sygnału SD to odpowiedź jest tylko jedna ..... brak ;)
Im większy tv (full HD) tym bardziej obnaży braki takiego sygnału, uwypukli szumy i zniekształcenia.
Różne modele dzięki "ulepszaczom" starają się jak mogą zrobić z niego coś oglądalnego. Moim zdaniem na próżno.
Dlatego jedynym sensownym krokiem jest najpierw zakup jakiegoś tunera SAT HD a potem TV.
Przemyśl sprawę. Tym bardziej w kontekście tego że chcesz wydać 4000 zł na tv i ..... niewiele (a raczej nic) na tym nie zyskasz.

A co do Samsungów to nie jestem zwolennikiem. Mam dwójkę znajomych którzy je kupili (model LE40N87BD) i moim zdaniem tak sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duzo osób zachwala Toshibe, która jest faworytem jezeli chodzi o jakośc obrazu SD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam samsunga i obraz leci z kablówki jakiejś ...nie powiem jakiej bo niewiem :rolleyes: ale polsacik żyletka a tvn lichy ...zresztą każdy ma inne spojrzenie na tv ...jednym podoba się obraz z talerzyka ...jak dla mnie zbyt ziarnisty ..no ale to kwestia gustu (samsung LE 37R82B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...