Skocz do zawartości
  • 0
Bejzulek

Samoczynne włączanie i wyłączanie

Pytanie

Czy podłączona do kompa (Radeon X1300pro) plazma kablem DVI może w nieregularnych odstępach czasowych włączać i wyłączać plazmę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Napisano (edytowane)

Czy plazma może włączać plazmę ? ;)
Tak napisałeś , ale jasne jest, że chodzi o samoczynne włączanie/wyłączanie plazmy pod wpływem sygnału w DVI .

JEST TO NIENORMALNE , nie można sygnałem w DVI sterować włączaniem odbiornika.

( no chyba, że komp generuje jakiś sygnał podobny do AnyNet lub podobny - ale niby skąd - losowo ? ) :P

.

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='BoDeX' post='109318' date='09.07.2008, 10:34 ']Czy plazma może włączać plazmę ? ;)
Tak napisałeś , ale jasne jest, że chodzi o samoczynne włączanie/wyłączanie plazmy pod wpływem sygnału w DVI .

JEST TO NIENORMALNE , nie można sygnałem w DVI sterować włączaniem odbiornika.

.[/quote]
W trybie serwisowym plazmy mam opcję DPMS, mogę ją włączyć lub wyłączyć. Do czego ona służy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Google się zepsuł ?
[url="http://www.google.com/search?q=DPMS&rls=com.microsoft:pl:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7GZEZ"]drugi link [/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
zaobserwowalem cos takiego w Samsungu 52 ccali Full HD u kumpla, tylko ze on podłączał przez RGB Laptopa i TV gasł, jakos udawalo sie powstrzymać ten efekt ale do konca nie wiem jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
A to, że plazma do wczoraj nie była podłączona do prądu do gniazdka z uziemieniem mogło mieć jakiś wpływ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Nowego tematu ni chcę zakłądać, więc w tym napiszę bo nie rozumiem czegoś.
W dokumentacji tej plazmy maksymalna rozdziałka to 1024x768, jednakże gdy ustawiam na 1920x1080 to także przyjmuje, jak to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...