Skocz do zawartości
arekw99

Nowe Ampli Harman Kardon 08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Przymierzam sie do zakupu Harman Kardon 255. Ma juz moze ktos? Jak wrazenie? Jakie kolumny najlepiej dobrac?

najpierw mialo byc Onkyo 606, ale juz sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam już 255. Generalnie jestem b.zadowolony, ale radzę uważać na dobór kolumn, aby dźwięk nie był zbyt przebasowany - szczególnie na męskiej mowie. Regulacja tonów (zapamiętuje różne ustawienia dla każdego zw źródeł indywidualnie) jest w zakresie zaledwie 10dB, a i tak zbyt łagodnie działa.
Polecam odsłuch z wybranymi kolumnami przed zakupem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie HK basów nie brakuje :rolleyes: I dla tego lubię te sprzęty mimo "dziwnego" wyglądu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Hoodzielec' post='109066' date='07.07.2008, 09:46 ']Mam już 255. Generalnie jestem b.zadowolony, ale radzę uważać na dobór kolumn, aby dźwięk nie był zbyt przebasowany - szczególnie na męskiej mowie. Regulacja tonów (zapamiętuje różne ustawienia dla każdego zw źródeł indywidualnie) jest w zakresie zaledwie 10dB, a i tak zbyt łagodnie działa.
Polecam odsłuch z wybranymi kolumnami przed zakupem![/quote]

a jakie kolumny Ty wybrales??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arekw99' post='109088' date='07.07.2008, 12:54 ']a jakie kolumny Ty wybrales??[/quote]

Jak wyglada nagrzewanie sie 255? Ja mam 355 i strasznie sie grzeje. Mam go w meblu i jest nad nim 5 cm wolnej przestrzeni ale po 3-4 godzinach uzytkowania gorny grill jest bardzo goracy... Troche mnie to martwi mimo ze z tego co wiem wewnatrz posiada az 2 wiatraki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam! nowa seria ampli HK ma wreszcie HDMI 1.3a:) czekam tylko na 455:) Edytowane przez rezmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='109070' date='07.07.2008, 11:03 ']Generalnie HK basów nie brakuje :) I dla tego lubię te sprzęty mimo "dziwnego" wyglądu :)[/quote]

a ja cenię i lubię H/K m. in. za 'dziwny' wygląd, który mi akurat bardzo pasuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Fanów H/K, ja właśnie do nich dołaczyłem zaopatrując się w 355( na obecną chwilę najwyższy model dostępny w Polsce) przesoadka z pionka 916. Na pierwszy rzut oka mam ten sam problem z grzaniem się klocka, mam mniej bo ok. 2 cm luzu między pokrywą ampa a górną półką szafki. Szczerze mówiąc nie słyszałem pracy wentylatorów po ponad 2 godzinnej pracy ampa, pytanie czy może mu się coś stać bo grzeje się jak diabli? Czy to taka ich przypadłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...