Skocz do zawartości
pliki8

KMplayer Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie używam 2 opcji do polepszenia obrazu w kmplayer video/zaawansowane/jakość i okno dialogowe/ effects/LeVel Control obraz po prostu żyleta w filmach hd 1280x720 wszystko ok ale jeżeli chodzi o 1920x1080 haczy jak cholera dźwięk sie spóźnia albo wyprzedza nie da sie oglądać czy da sie coś z tym zrobić i jaka moze być tego przyczyna ? mój sprzęt
core2 duo e4300 1.8@3.2 xfx GeForce 8800 gt 512mb 2Gb ram 800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pliki8' post='109010' date='06.07.2008, 19:21 ']mam takie pytanie używam 2 opcji do polepszenia obrazu w kmplayer video/zaawansowane/jakość i okno dialogowe/ effects/LeVel Control obraz po prostu żyleta w filmach hd 1280x720 wszystko ok ale jeżeli chodzi o 1920x1080 haczy jak cholera dźwięk sie spóźnia albo wyprzedza nie da sie oglądać czy da sie coś z tym zrobić i jaka moze być tego przyczyna ? mój sprzęt
core2 duo e4300 1.8@3.2 xfx GeForce 8800 gt 512mb 2Gb ram 800[/quote]

Core 2 duo 1.8 GHz .... to nie jest jakiś mocarny sprzęt. Po prostu nie uciągnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrana przez Ciebie funkcja "jakość" zmienia jedynie używany renderer na VMR9 Renderless, standardowy to Overlay. Daje to jedynie wrażenie lepszej jakości obrazu, bo korzysta on z innej palety kolorów, to samo możesz sobie ustawić w kolorach ;) . Overlay i Haali to zdecydowanie najlepsze renderery obrazu a że użytkownicy często nabierają się na te kolorki to inna sprawa.

Level Control w moim przypadku działa podobnie jak VMR9 z tym że co gorsza w ciemnych miejscach obraz traci na szczegółowości - tworzą się takie zlepy, więc dziękuję postoję. :rolleyes:

Lepsze efekty można uzyskać stosując postprocessing i filtry resize spline/lanczos w filtrach FFDShow ale do tego to już trzeba mieć rakietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...