Skocz do zawartości
Martin Valdez

Sharp D44 - dziwne rzeczy z obrazem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam ze swoim Sharpem swoisty problem. Chodzi mianowicie czasami o dziwne wyświetlanie obrazu. W niektórych scenach przy małym świetle (i niektórych połączeniach kolorystycznych) jakby telewizor smużył i nie wiem jak się tego pozbyć (mój poprzedni Sharp SH1 podobnie się zachowywał). Czy może jakąś opcję wyłączyć albo włączyć? Trochę to psuje radość z użytkowania tego TV bo jest to naprawdę fajny sprzęt. Bardzo liczę na pomoc znawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Martin Valdez' post='108262' date='28.06.2008, 01:13 ']Witam,
mam ze swoim Sharpem swoisty problem. Chodzi mianowicie czasami o dziwne wyświetlanie obrazu. W niektórych scenach przy małym świetle (i niektórych połączeniach kolorystycznych) jakby telewizor smużył i nie wiem jak się tego pozbyć (mój poprzedni Sharp SH1 podobnie się zachowywał). Czy może jakąś opcję wyłączyć albo włączyć? Trochę to psuje radość z użytkowania tego TV bo jest to naprawdę fajny sprzęt. Bardzo liczę na pomoc znawców.[/quote]

a sygnał jaki masz? Kabel, antena dachowa? Skoro poprzedni tak miał to może kwestia sygnału (jego słabości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, posiadam Sharpa LC 32D44E i dekoder Cyfry Philipsa PVR HD. Połączone oczywiście kablem HDMI. Dlaczego niektóre funkcje z menu telewizora mam zablokowane? W ustawieniach obrazu: 3D-Y/C, Tryb filmu. A w ustawieniach HDMI: Typ sygnału, Matryca kolorów, Zakres dynamiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Martin

kwestia sygnału, u mnie czasem są poziome ledwo widoczne pasy bo sygnał rozdzielony na 3 TV w mieszkaniu

@leo

Nie mam dekodera ale mam kompa podpiętego poprzez HDMI z wejścia EXT6

3D-Y/C jest rzeczywiście zablokowane z poziomu HDMI, ale pozostałe opcje są dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...