Skocz do zawartości
Incrediboy

Potrzeby poradnik do zakupu Popcorn Hour

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie noszę się z zakupem, Popcorna, ale odstrasza mnie trochę cała ta skomplikowana procedura zamawiania, więc potrzebuje trochę pomocy od osób, które już dokonały zakupu Popcorna. Potrzebny mi jest dokładny opis krok po kroku, co trzeba zrobić. Może opiszę po klei, co wiem a co mnie jeszcze interesuje:
1.Wiem, że aby móc zamówić Popcorna trzeba mieć kartę kredytową
2.Trzeba założyć sobie konto na google ( coś tam- nie pamiętam). [b]Nie wiem jak się to zakłada, więc proszę o dokładny opis jak to zrobić (u mnie z angielskim nie najlepiej).[/b]
3.Następnie trzeba zarejestrować się na stronie domowej trzeba czekać na zaproszenie.[b] Tutaj również potrzebuje pomocy w jaki to sposób zrobić.[/b]
4.Po otrzymaniu zaproszeniu należy przesłać poprzez google kase.[b] Jak należy to zrobić.[/b]
5.Co trzeba wypełnić i zrobić aby nie płacić cła. [b]Też proszę o pomoc.[/b]
Jeśli o czymś zapomniałem to proszę o dopisanie.
I jeszcze jedno pytanie za ile udało wam się sprowadzić Popcorna.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz próbować kupić na Allegro.

Procedura jest prosta i w zasadzie "prowadzi" cię sama. Nie ma się co bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Incrediboy' post='107770' date='22.06.2008, 23:59 ']Zgadza się, że jest na Allegro ale chodzi o to żeby było taniej.[/quote]

Ale nie musisz płącić za nauke angielskiego i ... kupowania w sieci ;) .
A to też są oszczędności.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. wchodzisz na gmail.com i wypelniasz podstawowe zglosszenie jak przy zakladaniu poczty, zawsze mozesz uzyc google translatora to ci na polski przetlumaczy [url="http://www.google.com/translate_t"]http://www.google.com/translate_t[/url] , potem wchodzisz na strone popcorna i jest tez jakby rejestracja taka jak na forum i na innych login haslo i mail i masz zamowionego jeli sie nie myle a potem dostajesz miala ktorego tez mozesz przepuscic przez translator i dawaj co do cla nie wiem bo sam zamawialem do stanow

masz przetlumaczone stronkje popcorna tyle o ile

[url="http://www.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.popcornhour.com&hl=pl&ie=UTF8&sl=en&tl=pl"]http://www.google.com/translate?u=http%3A%...sl=en&tl=pl[/url] Edytowane przez BrinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Incrediboy' post='107763' date='22.06.2008, 23:12 ']Witajcie noszę się z zakupem, Popcorna, ale odstrasza mnie trochę cała ta skomplikowana procedura zamawiania, więc potrzebuje trochę pomocy od osób, które już dokonały zakupu Popcorna. Potrzebny mi jest dokładny opis krok po kroku, co trzeba zrobić. Może opiszę po klei, co wiem a co mnie jeszcze interesuje:
1.Wiem, że aby móc zamówić Popcorna trzeba mieć kartę kredytową
2.Trzeba założyć sobie konto na google ( coś tam- nie pamiętam). [b]Nie wiem jak się to zakłada, więc proszę o dokładny opis jak to zrobić (u mnie z angielskim nie najlepiej).[/b]
3.Następnie trzeba zarejestrować się na stronie domowej trzeba czekać na zaproszenie.[b] Tutaj również potrzebuje pomocy w jaki to sposób zrobić.[/b]
4.Po otrzymaniu zaproszeniu należy przesłać poprzez google kase.[b] Jak należy to zrobić.[/b]
5.Co trzeba wypełnić i zrobić aby nie płacić cła. [b]Też proszę o pomoc.[/b]
Jeśli o czymś zapomniałem to proszę o dopisanie.
I jeszcze jedno pytanie za ile udało wam się sprowadzić Popcorna.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.[/quote]

Popcorn jest już do kupienia w Polsce oficjalnie z polska gwarancją, w ceni ponizej 900 zł radzę dobrze poszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bayard' post='108060' date='25.06.2008, 23:02 ']Popcorn jest już do kupienia w Polsce oficjalnie z polska gwarancją, w ceni ponizej 900 zł radzę dobrze poszukać[/quote]
A może kolega z ciekawości zdradzić gdzie? Chyba nie ma na myśli allegro?? Ostatnio jak sprawdzałem na allegro to były dwie sztuki popcorna. Obie oferowane przez prywatne osoby. Co więcej jeden lolek (użyłbym innego słowa ale nie zrobię tego aby zachowac kulture wypowiedzi :)) wystawił sprzęt od złotówki po czym 2 dni przed końcem aukcji, pewnie z racji tego, że cena nie zbiła go z nóg bo było to ok 500 PLN, zakończył aukcję tłumacząc się wyjazdem na Euro :):) Dziwne to z racji tego, że wcześniej w opisie aukcji pisał, że z powodu wyjazdu na Euro formalności po zakończeniu aukcji mogą być opóźnione. Na początku tej aukcji zastanawiałem się czy może nie poczekać na rozwój aukcji i poczekać z zamówieniem PH od producenta. Dobrze że nie czekałem tylko od razu zamówiłem, bo mogę się już cieszyć sprzętem, a tak pewnie bym czekał jeszcze na przesyłkę bo zamówienie poszłoby 2 tygodnie później.

Druga sprawa, piszesz że cena to poniżej 900 PLN. Od producenta nawet z 13 procentowym cłem jaki mi dowalili zapłaciłem łącznie 700 także róznica mimo wszystko jest i może warto dla tej różnicy poczekać troszkę dłużej. U mnie od momentu złożenia preordera czekał ok miesiąca. A za zaoszczędzone w ten sposób 200 PLN można dokupić dysk do PH :)

Edycja

hahahahaha, dobre. Właśnie sprawdziłem na allegro i widzę, że kolega nagaja sobie klientów :):) nick na allegro bardzo podobny do tego tutaj :) Aha, z przesyłką widzę że masz cenę 919,40 więc "prawie jak niecałe 900" :) Co ciekawe na stronie Twojej firmy, której nie zareklamuje, cena to 951.60 więc ogólnie jakieś zamieszanie lekkie tu widzę. I ciekawi mnie co to za polska gwarancja, może podciągnąłeś pod to rękojmie bo nie słyszałem o oficjalnej polskiej gwarancji na ten produkt.

Edytowane przez Ator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ator' post='108425' date='30.06.2008, 10:26 ']A może kolega z ciekawości zdradzić gdzie? Chyba nie ma na myśli allegro?? Ostatnio jak sprawdzałem na allegro to były dwie sztuki popcorna. Obie oferowane przez prywatne osoby. Co więcej jeden lolek (użyłbym innego słowa ale nie zrobię tego aby zachowac kulture wypowiedzi :) ) wystawił sprzęt od złotówki po czym 2 dni przed końcem aukcji, pewnie z racji tego, że cena nie zbiła go z nóg bo było to ok 500 PLN, zakończył aukcję tłumacząc się wyjazdem na Euro :):) Dziwne to z racji tego, że wcześniej w opisie aukcji pisał, że z powodu wyjazdu na Euro formalności po zakończeniu aukcji mogą być opóźnione. Na początku tej aukcji zastanawiałem się czy może nie poczekać na rozwój aukcji i poczekać z zamówieniem PH od producenta. Dobrze że nie czekałem tylko od razu zamówiłem, bo mogę się już cieszyć sprzętem, a tak pewnie bym czekał jeszcze na przesyłkę bo zamówienie poszłoby 2 tygodnie później.


Druga sprawa, piszesz że cena to poniżej 900 PLN. Od producenta nawet z 13 procentowym cłem jaki mi dowalili zapłaciłem łącznie 700 także róznica mimo wszystko jest i może warto dla tej różnicy poczekać troszkę dłużej. U mnie od momentu złożenia preordera czekał ok miesiąca. A za zaoszczędzone w ten sposób 200 PLN można dokupić dysk do PH :)[/quote]


chętnie bym zdradził gdzie ale wszechwładni i stronniczy (czytaj siedzący w kieszeni reklamodawców) moderatorzy tego forum zarzucą mi kryptoreklame jak to robili wcześniej , spróbuj poszukać na c4i.com.pl , ziova, sklep sprzedaje równiez na allegro i świstaku wkrótce wydamy polską skróconą instrukcję Popcorna (jest kilka błędów w instrukcji oryginalnej która nie uwzględnia nowego softu . Co do ceny ja płacę VAT i dizalam oficjalnei stąd sto kilkadziesiąt róznicy w cenie ale za to oferuję wsparcie i gwarancję polską.
WKRÓTCE DOSTĘPNY ZIOVA CS-615 (niestey na razie nie odtwarza mkv)

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega bayard jest znany z takich zabaw na forum :)

Radzę kupić na oficjalnej stronie www.popcornhour.com
Co do gwarancji. Czytałem (na tym forum) a dwóch osobach którym padł Popcorn.
Wyjeli elektronikę (parę śrubek), wysłali do producenta i dostali z powrotem działającą.
Bez problemów bez marudzenia.
Biorąc pod uwagę że ciężko to "maleństwo" zepsuć zdecydowanie polecam.
Właściwie są dwa powody dla których może przestać działać: za słabe chłodzenie lub nieumiejętne fleshowanie.

Do wszystkich planujących zakup ...... kupcie u producenta. To naprawdę łatwe i nieryzykowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='bayard' post='108429' date='30.06.2008, 10:42 ']chętnie bym zdradził gdzie ale wszechwładni i stronniczy (czytaj [b]siedzący w kieszeni reklamodawców[/b]) moderatorzy tego forum .......[/quote]


Jestem na tym forum jednym z moderatorów, więc to co napisałeś wyżej odnosi się również bezpośrednio do mnie. Informuję cię, iż nie siedzę w kieszeni żadnego reklamodawcy i [color="#FF0000"][b]nie życzę sobie[/b][/color] takich insynuacji pod moim adresem.

A jeśli już wypisujesz banialuki to napisz coś na ich poparcie, a nie rzucaj słów na wiatr. W każdym innym przypadku wszelkie tego typu wypowiedzi będą traktowane tylko i wyłącznie jako próba obrażania innych użytkowników forum. A możesz mi wierzyć poczułem się urażony i obrażony.

Oświadczam, że za swoją działalność na forum nigdy, nigdzie i od nikogo nie wziąłem ani złotówki.

Jedyne z czym się zgadzam, to z tym iż jestem stronniczy. Tak jestem stronniczy bo nie toleruję zachowań łamiących regulamin i prób obrażania innych. Jeśli to można podciągnąć pod stronniczość, to tak jestem stronniczy.

Otrzymujesz zatem kolejne ostrzeżenie za [color="#FF0000"][b]ewidentne złamanie regulaminu[/b][/color]. Nigdy nie było tutaj przyzwolenia na obrażanie innych i to niezależnie czy moderatorów czy też zwykłych użytkowników.

Następnym razem dostaniesz bezdyskusyjnie bana bo miarka się przebrała. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Popieram przedmówcę w 100%.

Już miałem wyedytować post "bayarda" ale widzę, że opinia na temat jego postępowań na tym forum już padła. Zamiast usilnie wmawiać ludziom co jest dla nich lepsze proponuję by kolega "bayard" zrobił jakiś mega test sprzętu ,którym handluje lub jeśli nie ma czasu podesłał go komuś kto by to zrobił. Wydaje mi się , że nikt wtedy nie miał by pretensji jeśli w takim teście umieścił byś link do swojego sklepu.

Więc jeśli kolega ma ochotę uczestniczyć w życiu tego forum to proszę o zmianę postawy.

Pozdrawiam

P.s. [i]Dodam tylko , że jest to moja osobista opinia[/i] Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Nie wiem jak wygląda teraz czas oczekiwania na zakup PH. Jednak jeśli są nadal z tym kłopoty, tj długi czas oczekiwania,to można go kupić praktycznie od ręki na [url="http://www.onlybestrated.com/popcorn-hour-mediatank-a100-p-195.html"]http://www.onlybestrated.com/popcorn-hour-...a100-p-195.html[/url]

Cena 199 $CA czyli trochę ponad 400zł

Sklep godny polecenia. Robiłem już tam zakupy.

Pozdrawiam Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...