Skocz do zawartości
viru

POMOCY !!!! Czym odtworzyć pliki z kanałów HD na PC?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy z waszej strony mianowicie nie moge sobie poradzić z plikami zgranymi z kanałów HD zainstalowałem coreavc i k-lite codec pack i odtwarza mi tylko w windows media player classic inne odtwarzacze nie działają wywala błąd haaili : "nie określony błąd" power dvd też nie działa :/ nie znam się na tym ale wygląda na to jakby tylko ten media player classic "wiedział" że ma korzystać z coreavc co zrobić żeby działało na innych odtwarzaczach ? w sumie nie oto chodzi żeby działało na innych odtawarzaczach ale chciałbym mieć możliwość konwersji do xvida bo jak załaduje plik do autoGK to oczywiście nie działa. Co muszę zrobić żeby mi to działało ? męcze się z tym już bardzo długo i nicjeśli nie wiecie co może powodować ten problem (pytałem na różnych forach i nkt nie wiedział) to może chociaż napiszcie co wy pokolei instalowaliście żeby to działało bardzo was prosze o pomoc bardzo mi na tym zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego w jakim formacie video i pliku to zgrałeś :MPEG2 / H264 ? TS / MPG?
Komunikat błędu mówi wszystko ;) zainstaluj najnowszy Haali Media Splitter [url="http://haali.cs.msu.ru/mkv/"]LINK[/url]

[url="http://img116.imageshack.us/my.php?image=haalibj4.jpg"][img]http://img116.imageshack.us/img116/2453/haalibj4.th.jpg[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem że komunikat właściwie nic nie mówi, miałem najnowszą wersje haaili i nie dało się odtwarzać odinstalowałem go i o dziwo zadziałało teraz jest tak, że jak w ffdshow zaznacze do h.264 kodek libavc to działa w każdym odtwarzaczu tyle że zarywa bo nie wykorzystuje 2 rdzeni a jak nie zaznacze żadnego to tylko WMC odtwarza i korzysta wtedy z coreavc bo działa na 2 rdzeniach i obraz jest płynny. Czyli odtwarzać moge jakoś to przeżyje że tylko na WMC ale powiedcie mi jeszccze jak kompresować to do xvida ? w autoGK wywala błąd przy indeksowaniu a powinno działać bo czytałem o tym jak inni kompresują taki materiał właśnie przy pomocy autoGK a umnie nie działa z GK też nie daje rady dgindex nie potrafi tego zindeksować więc nie stworze d2v i nie załaduje tego do GK a czytałem na innych forach że da się dgindexem tworzyć projekt hdtv co ja mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy AVC wspiera sprzętowo karty graficzne Nvidii lub ATI ?? bo jak pamiętam jeszcze jakiś czas temu nie wykorzystywał sprzętowej akceleracji i wszystko szło na procesor, ale może ta nowa wersja 1.7 już zmieniła ten stan rzeczy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...