Skocz do zawartości
drhubert

Jaki kod serwisowy do jakiego LCD SONY?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Proponuję rozwinięcie tego postu. Pomoże on wszystkim na łatwe odnalezienie kodów serisowych do odpwiedniego odbiornika ;o)

Mnie interesuje jakim kodem serwisowym dostanę się do menu w KDL32d3000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tego tv to i+ 5 vol+ power Tylko musisz w miare szybko naciskac poszczegolne przyciski Mi sie udalo to za ktoryms tam razem. Przy okazji powiedz co chcesz tam ustawic i jakie wartosci poustawiales. Ja w menu serwisowym bawilem sie tylko kolorami ale niewiele to pomoglo. Ogolnie uwazam ten telewizor ( moze tylko ten moj egzemplarz taki jest) za maly niewypal... Niby 100 Hz ale ja jakos tego nie dostrzegam. Moze dlatego ze nie mam poki co zadnego zrodla sygnalu w HD;) Obraz z anteny siatkowej kiepsciutki choc na CRT byla zyleta, z c+ taki sobie a z DVD nieco lepszy. Moze cos poknocilem w ustawieniach... Chetnie poslucham rad fachowcow ewentualnie uzytkownikow tego modelu jak ten tv skalibrowac:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='toja1001' post='107606' date='21.06.2008, 08:18 ']Do tego tv to i+ 5 vol+ power Tylko musisz w miare szybko naciskac poszczegolne przyciski Mi sie udalo to za ktoryms tam razem. Przy okazji powiedz co chcesz tam ustawic i jakie wartosci poustawiales. Ja w menu serwisowym bawilem sie tylko kolorami ale niewiele to pomoglo. Ogolnie uwazam ten telewizor ( moze tylko ten moj egzemplarz taki jest) za maly niewypal... Niby 100 Hz ale ja jakos tego nie dostrzegam. Moze dlatego ze nie mam poki co zadnego zrodla sygnalu w HD;) Obraz z anteny siatkowej kiepsciutki choc na CRT byla zyleta, z c+ taki sobie a z DVD nieco lepszy. Moze cos poknocilem w ustawieniach... Chetnie poslucham rad fachowcow ewentualnie uzytkownikow tego modelu jak ten tv skalibrowac:) Pozdrawiam[/quote]

Dzięki za info mnie interesuje popracowanie własnie nad kolorami.

Spróbuje coś z tym zrobić.

Natomiast aktalnie mój TV jest teraz podłączony pod zwykłą kablówkę. Wisi sobie na ścianie w sypialni. Na razie nie mam tam żadnego innego sprzętu żeby cosik innego popodłączać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dopiero co kupiłeś ten telewizor daj mu trochę czasu i nic nie reguluj na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co? sam sie nastawi?;) zartuje... Tv chodzi juz kilka dni ale przymierzam sie do zakupu lub wypozyczenia z cyfry+ dekodera. Mam zgryz bo z tego co ludzie pisza na forach nic nie dziala bezawaryjnie. No nic, zobaczymy jak bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem to samo. Jak tylko dostałem swojego 32D3000 to jakoś tak średnio na jeża mi się podobał jego odbiór. Tłumaczyłem sobie, że to wina kablówki i kiepskiego sygnału. Ale tak po mniej więcej 1,5 miesiąca zmieniłem zdanie. Kablówka się nie zmieniła, sygnał chyba też nie a telewizor zaczął lepiej odbierać. Stąd moja uwaga, daj szanse temu telewizorowi, zmienić parametry zawsze zdążysz:)
Na początek wyłącz wszystkie dopalacze. Edytowane przez SamP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...