Skocz do zawartości
JOHNSONN

JAKI WYBRAC TUNER HD + DYSK ??

Rekomendowane odpowiedzi

DZIENDOBRY
ZAWSZE JAK COS KUPUJE ZA ILES TAM KASY TO KALKULUJE MYSLE, ZASTANAWIAM SIE ,,, I ZADKO ZALUJE DECUZJI, A OD PEWNEGO CZASU , KILKU MIES MYSLE O ZAKUPIE PVR HD- ICORD HUMAX, 77ILESTAM TOPFIELDA,TECHNISAT. FERGUSONA NIE WPISUJE BO PODOBNO TO NIE TA KLASA SPRZETU CO W/W .....
ZEBY KTOS MI MOGL COS POWIEDZIEC MUSZE I JA SIE JAKOS SKONKRETYZOWAC-
- ZEBY FORMAT ZAPISANYCH PLIKOW BYL TAKI JAK NA DVD , CZYLI JEZELI FILM MA MIEC OK 20 GB TO BEZ KOMPRESJI BEDZIE ZAJMOWAL PARE PLYT DVD-NIECH ZAJMUJE BYLEBY PO WLOZENIU NP DO PS3 LECIAL FILM W ROZDZIELCZOSCI HD
- ZEBY JEDNO NAGRYWAL A INNE POZWOLIL OGLADAC- WE WSZELKICH KOMBINACJACH, PODOBNO NIEKTORE POZWALAJA ALE NP 1 KODOWANY+1 NIEKODOWANY, ALBO OBA NIE KODOWANE,LUB 2 ZAKODOWANE ITP
- ZEBY OBRAZ JAKI WYSWIETLA BYL JAK NAJLEPSZY, NAJWYRAZNIEJSZY ITP
- ZEBY NA DYSK ZRZUCAL OBRAZ NIE SKOMPRESOWANY BO CO MI Z HD JESLI JEST KOMPRESJA....
- GDY BEDZIE COS NA DYSKU POZWALAL NA PLYNNA EDYCJE MATERIALU- NP WYCIECIE LISTY PLAC ZWANEJ NAPISAMI KONCOWYMI ;-) NA DVD TO CZASEM BYLO OK 5% FILMU !, I WYWALENIE OCZYWISCIE REKLAM CZY KOMENTARZY
- OGLADAJAC LUB NAGRYWAJAC FILM POZWALAL NA WYBOR - ORYGINAL + NAPISY LUB TYLKO LEKTOR, A KIEDY BEDA NAPISY TO ZEBY NIE BYLO PRZESUNIEC W CZASIE WZGLEDEM MOWIENIA.
- O WYJSCIU HDMI, CYFROWY DZWIEK , CZY KILKA LIST PROGRAMOW, RAD-TV NIE PISZE BO I TAK TO JEST STANDARD..
MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozważ zakup TechniSata. Spełnia Twoje wymagania.
Więcej informacji znajdziesz w dziale Tunery HD albo w Mega teście.

AS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='JOHNSONN' post='107039' date='16.06.2008, 08:56 ']DZIENDOBRY
ZAWSZE JAK COS KUPUJE ZA ILES TAM KASY TO KALKULUJE MYSLE, ZASTANAWIAM SIE ,,, I ZADKO ZALUJE DECUZJI, A OD PEWNEGO CZASU , KILKU MIES MYSLE O ZAKUPIE PVR HD- ICORD HUMAX, 77ILESTAM TOPFIELDA,TECHNISAT. FERGUSONA NIE WPISUJE BO PODOBNO TO NIE TA KLASA SPRZETU CO W/W .....
ZEBY KTOS MI MOGL COS POWIEDZIEC MUSZE I JA SIE JAKOS SKONKRETYZOWAC-
- ZEBY FORMAT ZAPISANYCH PLIKOW BYL TAKI JAK NA DVD , CZYLI JEZELI FILM MA MIEC OK 20 GB TO BEZ KOMPRESJI BEDZIE ZAJMOWAL PARE PLYT DVD-NIECH ZAJMUJE BYLEBY PO WLOZENIU NP DO PS3 LECIAL FILM W ROZDZIELCZOSCI HD
- ZEBY JEDNO NAGRYWAL A INNE POZWOLIL OGLADAC- WE WSZELKICH KOMBINACJACH, PODOBNO NIEKTORE POZWALAJA ALE NP 1 KODOWANY+1 NIEKODOWANY, ALBO OBA NIE KODOWANE,LUB 2 ZAKODOWANE ITP
- ZEBY OBRAZ JAKI WYSWIETLA BYL JAK NAJLEPSZY, NAJWYRAZNIEJSZY ITP
- ZEBY NA DYSK ZRZUCAL OBRAZ NIE SKOMPRESOWANY BO CO MI Z HD JESLI JEST KOMPRESJA....
- GDY BEDZIE COS NA DYSKU POZWALAL NA PLYNNA EDYCJE MATERIALU- NP WYCIECIE LISTY PLAC ZWANEJ NAPISAMI KONCOWYMI ;-) NA DVD TO CZASEM BYLO OK 5% FILMU !, I WYWALENIE OCZYWISCIE REKLAM CZY KOMENTARZY
- OGLADAJAC LUB NAGRYWAJAC FILM POZWALAL NA WYBOR - ORYGINAL + NAPISY LUB TYLKO LEKTOR, A KIEDY BEDA NAPISY TO ZEBY NIE BYLO PRZESUNIEC W CZASIE WZGLEDEM MOWIENIA.
- O WYJSCIU HDMI, CYFROWY DZWIEK , CZY KILKA LIST PROGRAMOW, RAD-TV NIE PISZE BO I TAK TO JEST STANDARD..
MP[/quote]
Nie mat takiego tunera sat na rynku, którey by spełnił wszystkie twoje zachcianki, ale Technisat Digicorder HD S2 jest najbliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Snookerman' post='107137' date='16.06.2008, 15:56 ']Nie mat takiego tunera sat na rynku, którey by spełnił wszystkie twoje zachcianki, ale Technisat Digicorder HD S2 jest najbliżej.[/quote]
dzieki. dobre i to- albo co przemawia za tym ze tamte tunery odpadaja?
mp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w dziele tunery SAT. Tam znajdziesz więcej informacji.

AS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...