Skocz do zawartości
Ethan

U2 3D na Blu-Ray...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś coś wie na ten temat? Szmuglowałem w internecie i różnie piszą.

Jedni się wypowiadają, że nigdy nie wyjdzie; HMV i Amazon.com umieściły w swojej ofercie wydanie na DVD (:)); na innym forum czytałem, że ma jednak wyjść.

Tegoż wspaniałego koncertu nie znajdziemy też nigdzie indziej - możemy się tylko cieszyć podobnymi, np. "U2 Go Home - Live from Slane Castle, Ireland", "Vertigo Tour 05' - Live from Chicago" i jeszcze "Elevation Tour".

Dla zjadacza chleba są bardzo podobne, ale dla wyjadaczy każdy jest inny i równie wspaniały. :)

Jakby ktoś jednak coś znalazł na ten temat i podzieliłby się swoim odkryciem, chwała mu za to. :)

Pozdrawiam,
Ethan

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]ethan[/b], widzę że jesteś bratnia dusza - ja też jestem zakręcony na punkcie U2 :)
Ponieważ jestem "oficjalnym" fanem U2 (zarejestrowany na stronie U2.com od jej powstania), to od czasu do czasu koresponduję sobie z nimi. Ostatnio pytałem o koncerty w nowym formacie dźwięku i blu ray i wznowienia "starych" koncertów, będą - taka odpowiedź otrzymałem. Wstrzymują się jednak od podania dokładniejszej informacji, będę ich nadal naciskał.

Pozdrawiam

Edytowane przez bogge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogge, bracie! :)

Dziś zastanawiałem się nad wykupieniem subskrypcji i tym samym nad dołączeniem do grona oficjalnych fanów, ale zostawię to sobie na spokojny, wolny dzień. :lol:

Naciskaj, naciskaj - zapytaj może konkretnie o "U2 3D" o jakikolwiek release, Blu-ray lub DVD.

Ze swojej strony również będę naciskał, musimy się czegoś dowiedzieć! ;)

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subskrypcja się opłaca, to na pewno mogę stwierdzić, bo w mojej płytotece leżą sobie płyty nie do kupienia oficjalnie na rynku, a jedynie dla fanów (subskrybentów), dodatkowo możesz sobie posłuchać dosyć wielu materiałów dostępnych na stronie U2.com, a czesem trafiaja się perełki. Również bilety na koncerty można kupić taniej i co najważniejsze, wcześniej niż oficjalnie. Taniej też jest w sklepie, no i czasem są bonusy, tak jak ostatnio - zamiast 1 koszulki i jednego dwupłytowego albumu, dostałem zamówienie x2 :)
Ok, żeby nie było że reklamuję - przekazuję tylko info co można otrzymać jako subskrybent.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bogge' post='107015' date='15.06.2008, 22:41 ']Subskrypcja się opłaca, to na pewno mogę stwierdzić, bo w mojej płytotece leżą sobie płyty nie do kupienia oficjalnie na rynku, a jedynie dla fanów (subskrybentów), dodatkowo możesz sobie posłuchać dosyć wielu materiałów dostępnych na stronie U2.com, a czesem trafiaja się perełki. Również bilety na koncerty można kupić taniej i co najważniejsze, wcześniej niż oficjalnie. Taniej też jest w sklepie, no i czasem są bonusy, tak jak ostatnio - zamiast 1 koszulki i jednego dwupłytowego albumu, dostałem zamówienie x2 :lol:
Ok, żeby nie było że reklamuję - przekazuję tylko info co można otrzymać jako subskrybent.

Pozdrawiam[/quote]
Dzięki, wezmę to sobie do serca. ;)
Nawet mam jeszcze większą chrapkę na subskrypcję...

A jak jest z wysyłką? Z USA? Są jakieś problemy z "waCławami"? :)

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej.. Witam fanów U2 :)
Jestem fanem 'starej daty' i podobnie jak bogge subskrybentem U2.com, a kiedyś U2-Propaganda.

Jeśli chodzi o U2 3D to byłoby cudownie gdyby ten film się ukazał na BR, są nadzieje, że tak będzie!

SoundAndVision.com podaje, że U2 3D ukaże się najprawdopodobniej w formacie High Definition.
'.. oczekuję, że wkrótce będziecie mogli obejrzeć film we wszystkich wymiarach na swoim HDTV' - stwierdza reżyser filmu U2 3D Catherine Owens.
Na pytanie: Czy technologia 3-D może być przetłumaczona-przetransferowana na potrzeby kina domowego? - odpowiada:
'Tak! Testowaliśmy już ten film na TV. Oglądaliśmy go na Samsungu HDTV. Wyglądało to fenomenalnie, po prostu niesamowicie..'

Edytowane przez depe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ethan' post='107020' date='15.06.2008, 22:38 ']A jak jest z wysyłką? Z USA? Są jakieś problemy z "waCławami"? :)[/quote]

Nie, ja nie miałem jak dotąd żadnych problemów z cłem, najdłużej czekałem 2 tygodnie na przesyłkę. Raz się zdziwiłem dość mocno, bo płyta dotarła do mnie po 6 dniach


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...