Skocz do zawartości
lechu54

Ramka do zdjęć spf-72h

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Dostałem wczoraj ramke do zdjęć Samsung spf-72h.

Na str WWW Samsunga znalazłem nowy firmware, jednak na tej samej str. były 3 rozne firmware do tego smego modelu ale troche roniły sie pod modelami.
I pomyliłem pliki i wgrałem do ramki zły firmware. Po ponownym odpaleniu ramka włancza się ale jest tylko biały wyswietla.

Czt zna kotoś z Was jakiś program by moc np: przez USB wgrac prawidłowy firmware??
Wg. intrukcji jedyna mozliwosc wgrania to przez kartę SD na ktorej jest firmware i i wybranie w meny opcji upgrade. Ale teraz nie mam mozliwosc wejscia do menu.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lechu54' post='106212' date='09.06.2008, 16:55 ']Witam


Dostałem wczoraj ramke do zdjęć Samsung spf-72h.

Na str WWW Samsunga znalazłem nowy firmware, jednak na tej samej str. były 3 rozne firmware do tego smego modelu ale troche roniły sie pod modelami.
I pomyliłem pliki i wgrałem do ramki zły firmware. Po ponownym odpaleniu ramka włancza się ale jest tylko biały wyswietla.

Czt zna kotoś z Was jakiś program by moc np: przez USB wgrac prawidłowy firmware??
Wg. intrukcji jedyna mozliwosc wgrania to przez kartę SD na ktorej jest firmware i i wybranie w meny opcji upgrade. Ale teraz nie mam mozliwosc wejscia do menu.

Proszę o pomoc.[/quote]

Po pierwsze trochę nie na temat.
Po drugie obawiam się, że ramka nadaje sie na śmietnik bo zabiłeś ją na śmierć.
Po trzecie możesz spróbować oddać ją do serwisu i rżnąć głupa, że się popsuła.

Więcej pomysłów nie mam <_< .

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp']Po pierwsze trochę nie na temat.[/quote]
Słusznie . Ramka ma rozdzielczość 800x480 ..... koło HD to to nawet nie stało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...