Skocz do zawartości
paw

Moduły CI HD od CP

Rekomendowane odpowiedzi

Moduł Cyfrowego Polsatu z oporogramowaniem HD i kartą Nagra 3 ( np. Polsat Sport HD) działa bez problemu na Technisat Digicorder HD S2 razem z Astonem + Cyfra+(np. Canal+ HD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem o tym na forym SAT Kuriera.
Jest jedna w Polsce relacja w tej sprawie.
Bo poczta strajkuje i nowe "access card" typu NAGRA 3 jeszcze nie dochodzą do adresatów.

Ale co będzie od 1 lipca br. kiedy to PS HD zostanie zakodowany ?
Kiedy CP zmieni szyfrowanie na N3 ?
Pewnie po rozesłaniu 2,5 mln nowych N3 katr AC.
Wtedy się dopiero zacznie nowy nabór abonamentów.
Szacuję wrzesień 2008. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież zostały tylko karty dla modułowców i tych dużo nie ma, więc do lipca mogą się wyrobić z wymianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem poważnie zainteresowany takim modułem
Ale podstawowe pytanie to czy będzie on współpracował z moim tunerem (Topfield TF 7700 HD PVR)
Proszę o informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='knigen' post='111448' date='30.07.2008, 13:28 ']Jestem poważnie zainteresowany takim modułem
Ale podstawowe pytanie to czy będzie on współpracował z moim tunerem (Topfield TF 7700 HD PVR)
Proszę o informacje[/quote]

Mam Topfielda TF7710 HDPVR i moduł CP zarówno w zakresie kanałów SD jak i HD wspólpracuje bez zastrzerzeń.
Niestety nie można tego samego powiedzieć o oryginalnym module Cyfry+HD jak i Astonie 2.18 HD.
Wiec do Cyfry+HD tylko PowerCAM.Pro 2.0 Edytowane przez kmicic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='knigen' post='111448' date='30.07.2008, 14:28 ']Jestem poważnie zainteresowany takim modułem
Ale podstawowe pytanie to czy będzie on współpracował z moim tunerem (Topfield TF 7700 HD PVR)
Proszę o informacje[/quote]
Witam. Nie moge nic odpowiedziec na temat wspolpracy Modułu Cyfrowego Polsatu HD w Topfildzie TF 7700 HD PVR. Natomiast jestem w temacie, jezeli chodzi o zwykly Moduł CP. Ta "wspolpraca" to czysty horror. Bez przerwy mrozenie obrazu; czeste zwiechy; czesto glos niezsynchronizowany z obrazem; zmiana kanalów trwa wiecznosc; bardzo czesto calkowity zanik sygnalu. Jeszcze gorzej to wyglada przy próbie nagrywania na twardy dysk. Kontaktowalem sie z Topfildem. Obiecywali poprawe w nowym oprogramowaniu (marzec ). Niewielka zmiana. Nastepne maile konczyly sie zbywaniem mnie. Kontaktów z Polsatem nie próbowalem nawiazywac, gdyz poprostu nie ma tam z kim rozmawiac na te tematy. :D
Wydaje mi sie, ze podobne problemy moga zaistniec z Modułem CP HD we wspólpracy z tunerem TF 7700 HD PVR. Pozdro. Brogard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Brogard masz stary soft w tym module Polsatu. Zaktualizuj go a część problemów zniknie. Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arsenal' post='111495' date='30.07.2008, 20:59 ']Pewnie Brogard masz stary soft w tym module Polsatu. Zaktualizuj go a część problemów zniknie.[/quote]
Witam. Pare dni temu upgradowalem modul najnowszym softem. Zadnych zmian na lepsze. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wszystko dziwne bo jednym Ason 2.18 + Moduł CP N3 na Topfield 7700 HSCI działa ok a na 7700 HD PVR kicha. Wina softu czy coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='daniel76' post='111518' date='30.07.2008, 23:00 ']To wszystko dziwne bo jednym Ason 2.18 + Moduł CP N3 na Topfield 7700 HSCI działa ok a na 7700 HD PVR kicha. Wina softu czy coś innego ?[/quote]
w moim topiku tf7700 hd pvr moduł aston 2.18 pracuje bez zastrzeżeń,a więc co do modułu polsatu najlepiej jak pójdę z nim do dystrybutora polsatu cyfrowego i na miejscu go przetestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kmicic' post='111462' date='30.07.2008, 17:34 ']Mam Topfielda TF7710 HDPVR i moduł CP zarówno w zakresie kanałów SD jak i HD wspólpracuje bez zastrzerzeń.
Niestety nie można tego samego powiedzieć o oryginalnym module Cyfry+HD jak i Astonie 2.18 HD.
Wiec do Cyfry+HD tylko PowerCAM.Pro 2.0[/quote]
w moim topiku aston 2.18 pracuje bez zastrzeżeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na forum jest użytkownik modułu CP który otrzymał już kartę Nagra3 ( żółta )? Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='netquest' post='112036' date='05.08.2008, 08:30 ']Czy na forum jest użytkownik modułu CP który otrzymał już kartę Nagra3 ( żółta )? Pzdr.[/quote]
Z tego co wiem , to do tej pory nikt z posiadaczy starych modułów nie otrzymał jeszcze nowej karty i jeszcze trochę poczekamy, a najsmiesniejsze jest to , że polsat nie chce podać przyczyny zwłoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='knigen' post='112016' date='04.08.2008, 23:20 ']w moim topiku aston 2.18 pracuje bez zastrzeżeń[/quote]

U mnie na Topfield 7710 HDPVR, Aston 2.18 działa poprawnie do czasu przełączenia na program niekodowany (lub kodowany w innym systemie).
Jeżeli taki program oglądam powyżej 1 minuty to powrót do programu dekodowanego przez Astona jest niemożliwy. Trzeba wyłączyć i ponownie włączyć dekoder i wtedy wszystko działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kmicic' post='112174' date='06.08.2008, 09:02 ']U mnie na Topfield 7710 HDPVR, Aston 2.18 działa poprawnie do czasu przełączenia na program niekodowany (lub kodowany w innym systemie).
Jeżeli taki program oglądam powyżej 1 minuty to powrót do programu dekodowanego przez Astona jest niemożliwy. Trzeba wyłączyć i ponownie włączyć dekoder i wtedy wszystko działa poprawnie.[/quote]
Mam pewną radę , miałem podobny problem z tp 7700 . Wyłączaj, zawsze dekoder na programie cyfry np na TVP 1. Po włączeniu dekodera nie powinno być już problemu.Po prostu przed wylączeniem dekodera przejdz na 1 i wyłącz dekoder. Po włączeniu wystartuje z TVP1 , a następne programy będzą działać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kmicic' post='112174' date='06.08.2008, 10:02 ']U mnie na Topfield 7710 HDPVR, Aston 2.18 działa poprawnie do czasu przełączenia na program niekodowany (lub kodowany w innym systemie).
Jeżeli taki program oglądam powyżej 1 minuty to powrót do programu dekodowanego przez Astona jest niemożliwy. Trzeba wyłączyć i ponownie włączyć dekoder i wtedy wszystko działa poprawnie.[/quote]
ja mam wersje topfielda 7700 brak w niej polskich czcionek w epg,ale za to lepsze oprogramowanie,bo jest to wersja na niemcy a tam dbają o klientów,więc u mnie takich problemów z astonem nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam wersje topfielda 7700 brak w niej polskich czcionek w epg,ale za to lepsze oprogramowanie,bo jest to wersja na niemcy a tam dbają o klientów,więc u mnie takich problemów z astonem nie ma

knigen,

Czy mógłbyś podac wersje hardware i firmware, ktore masz na CAMie. Ja mam TF7700HDPVR (23231) z najnowszym softem i Aston CAM 1.07 z firm 2.18 a nowa karta cyfy+ nie chce ruszyc. Nawet nie rozpoznaje faktu, ze jest w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...