Skocz do zawartości
paw

Moduły CI HD od CP

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat S.A. udostępni przed rozpoczęciem Euro 2008 oferty na dedykowane moduły CI HD zarówno w wersji na umowę, jak i w wersji prepaid. Przesłano już stosowną informację do autoryzowanych dystrybutorów Cyfrowego Polsatu. Cena 399 zł za moduł prepaid.


Do końca tego tygodnia specjalnie na okoliczność Euro2008 platforma Cyfrowy Polsat udostępni moduły CAM HD. Pozwolą one oglądać w niezależnych odbiornikach HD z gniazdami CI wszystkie transmisje meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej w wysokiej rozdzielczości HD w ramach Polsatu Sport HD.

W przypadku oferty prepaid:

399 zł - 18 miesięcy pakietu Mini w cenie lub 6 miesięcy Pakietu Familijnego w cenie lub 4 miesiące Pakietu Familijnego i Pakietu Relax Mix w cenie.

Do 30 czerwca wszystkie kanały HD z oferty Cyfrowego Polsatu w tym Polsat Sport HD będą w cenie (za darmo).

Wersje z umową:

Oferta regularna na zasadach takich jak dla Echostara DSB-717 i Samsunga 305G - tj. 99 zł + 1 miesiąc gratis + okres obowiązkowy na Pakiet Familijny lub wyższ.y

Podobnie jak w przypadku prepaida do 30 czerwca wszystkie kanały HD z oferty Cyfrowego Polsatu w tym Polsat Sport HD będą w cenie (za darmo).
za satkurier.pl i cyfrowympolsatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche malo czasu zostalo, mam nadzieje ze nie bedzie problemu z dostepnoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SCM Download - działa na transponderze:
12.284 H, SR 27500, SID: 22, TID: 7900, NID: 113.
Czyli update modułu nalezy pobierać na jednym z kanałów:
Dla Abonentów
E!
Boomerang
Zone Reality/Club/Europa
Jetix Play
TV 1000
Science
World
Travel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='DarekS' post='105614' date='05.06.2008, 12:07 ']SCM Download - działa na transponderze:
12.284 H, SR 27500, SID: 22, TID: 7900, NID: 113.
Czyli update modułu nalezy pobierać na jednym z kanałów:
Dla Abonentów
E!
Boomerang
Zone Reality/Club/Europa
Jetix Play
TV 1000
Science
World
Travel[/quote]
Czy nowy soft działa ze starą kartą Nagra2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='netquest' post='105616' date='05.06.2008, 14:18 ']Czy nowy soft działa ze starą kartą Nagra2 ?[/quote]

Dobre pytanie ale powinien działać jeżeli tunery działają jednocześnie z kartą Nagra 2 i Nagra 3 to i moduł powinien też działać mi jak na razie nie znalazł oprogramowania ale po przeszukaniu satelity spróbuje jeszcze raz.
Edit po przeszukaniu też nie znalazl chociaż pojawił się kanał SCM download Edytowane przez robson82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko pojawi się nowy soft do modułu polsatowskiego to na pewno na tym kanale. Tak więc radzę, co jakiś czas próbować robić upgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy system szyfrowania NAGRA 3 wymaga od modułu odpowiedniego (czytaj: nowego) hardware ?
Z tego co się orientuję to [b]w module CI siedzi potężny hadware [/b]czyli chipset specjalistyczny przeznaczony do deszyfrowania poszczególnych systemów zabezpieczeń.
Nagra 3 to ma być całkowicie nowy system Kudelskiego więc nie chce mi się wierzyć, że stare moduły będą obsługiwać NAGRę 3.
Co Wy na to ?

Karty dostępowe są w zasadzie wymienione.
Ale jedynie właściciel modułów ich nie otrzymali.

Wyczytałem na LAKI, że dawno nie zmieniano kluczy (jakieś EMu).
"Edukacyjni" piszą, że to cisza przed burzą. Spodziewają się zmian w locie co 5 minut.

Zapowiada się ostre starcie w realtime. W niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyłączenie n2 przełożone na później chyba koniec lipca albo na wrzesień, więc kto ogląda w EMU to wszystkie mecze oglądnie za darmo, a że nie rolują kluczy od tygodnia to chyba nie ma sensu. Za każdy nowy klucz płaci się kasę, ale nie wykluczone, że coś na niedzielę szykują, choć moim zdaniem tylko nowy klucz, który za 5min będzie znów w sieci i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały czas piszę jedynie o odbiorze HD na CP SAT.

Wszystkie informacje o modułach jak i data przejścia na N3 nie są autoryzowane przez cyfrowy polsat.
Jedyne co wg. mnie jest pewne to to, że modułowcy jako jedyni nie otrzymali nowych kart akcesyjnych.
I to daje dużo do myślenia.
Zapewne w czasie gdy oferowano moduły nie było mowy o HD, więc CP jest zwolniona z odpowiedzialności za obsługę przez nie kanałów HD.

W tych tematach dzieją się tajemnicze rzeczy.
Ciekawa akcję propagandową prowadzi Sat Kurier, który wczoraj ogłośił, że nowe moduły będą dziś lub jutro.
cyt.: [quote]Cyfrowy Polsat S.A. udostępni przed rozpoczęciem Euro 2008 oferty na dedykowane moduły CI HD[/quote]
Pan Sulisz wskazuje żródło wiedzy: cyfrowypolsat.
[url="http://satkurier.pl/news/41348/moduly-ci-hd-jeszcze-przed-euro2008.html"]http://satkurier.pl/news/41348/moduly-ci-h...d-euro2008.html[/url]
A wczesniej ogłosił , że:
[quote]Cyfrowy Polsat rozesłał do dystrybutorów pierwszą testową partię modułów CI wspierających odbiór kanałów HD.[/quote]
[url="http://satkurier.pl/news/41198/testy-modulow-ci-cyfrowego-polsatu-na-hd.html"]http://satkurier.pl/news/41198/testy-modul...satu-na-hd.html[/url]
Żaden dystrybutor tego nie potwierdził.
Dziwe to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='emigrant' post='105626' date='05.06.2008, 13:46 ']wyłączenie n2 przełożone na później chyba koniec lipca albo na wrzesień, więc kto ogląda w EMU to wszystkie mecze oglądnie za darmo, a że nie rolują kluczy od tygodnia to chyba nie ma sensu. Za każdy nowy klucz płaci się kasę, ale nie wykluczone, że coś na niedzielę szykują, choć moim zdaniem tylko nowy klucz, który za 5min będzie znów w sieci i tyle.[/quote]
Jeżeli 27 meczów z 31 będzie w Polsacie "On Air" czyli dla całego kraju za free to zmiany kluczy nie mają sensu po co wydawać dodatkową kasę.
Może nawet do końca EURO kanał Sport HD zakodują dodatkowo w Nagra2 ponieważ posiadacze modułów nie mają kart Nagra3.
Polsat kasę na mistrzostwach zarobi na reklamie. Jakież muszą być ceny za spoty w niedzielę około godz 21. Sądzę, żę teraz w interesie
Polsatu nie leży ograniczanie liczby potencjalnych odbiorców. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że dla posiadaczy tunerów SAT HD z portem CI jedyne wyjście to podjechać jutro (piątek) na Łubinową i kupić od ręki moduł + access card N3. Najpierw oczywiście telefon czy mają. Ale jak onie nie będą mieć to kto ?
Karty poczta mogą dojść po EURO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikjestem' post='105688' date='05.06.2008, 21:47 ']Karty poczta mogą dojść po EURO.[/quote]


@Dominikjestem oprócz naszej kochanej poczty polskiej co zawsze doręcza paczki na czas :):):lol::lol: są jeszcze różne firmy kurierskie. A każdy szanujący się allegrowicz czy sklep online nie wyśłe Ci towaru droższego niż 100 zeta pocztą. Więc nie ma obawy o to że dostaniesz modół po Euro. Bo dostaniesz go następnego dnia od zakupu. Pozdro :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorry, że zawracam d***, ale zielony jestem w temacie sat, a jedna rzecz mnie bardzo intryguje..

w SHARP XD1E mam miejsce na moduł CI - w instrukcji jest napisane " dla cyfrowej telewizji naziemnej" - czy dałoby się tam wpakować taki CI z CP i mieć dzięki temu CP bez dodatkowych "pudełek" ?

Dzięki za odpowiedź.

--
Pozdr.
xclone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum satkuriera: [code]Właśnie ściągnąłem nowszą wersje do modułu oznaczoną jako 1.07.014.Zauważyłem ze kanały szybciej się przełączają niż w starszej wersji.Wreszcie! :)[/code]
Czyli wychodzi na to, że soft już wysyłają. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Soft dostępny. Moduł po aktualizacji działa z starą kartą Nagra2.
Czekamy teraz na nowe karty Nagra3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Soft dostępny. Moduł po aktualizacji działa z starą kartą Nagra2.
Czekamy teraz na nowe karty Nagra3.[/quote]

Na Technisat Digicorder HD S2 moduł aktualizuje się poprawnie po wejściu np. na kanał Polsat Sport HD. Aktualizacja przebiega dwu etapowo, potem tylko OK i już. Oczywiście jako "modułowiec" nadal nie mam karty N3 i dlatego na kanale Polsat Sport HD pojawia się komunikat "brak karty".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem ostatnie posty. Dziś dość dobrze zorientowana w temacie, jak się wydaje, pani z BOK opowiedziała wszystko punkt po punkcie jak DarekS. Dodała jeszcze, że ze starą kartą Polsat Sport HD powinien odbierać. Nie mogę sprawdzić, bo dostęp do dekodera będę miał dopiero jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DarekS mógłbyś to sprawdzić. Powiedziała, że jeśli nie zadziała, to należy zadzwonić do BOK. Edytowane przez mlesiczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy dobrze rozumiem, że na module nie zobaczycie PS HD bo nie macie nowych kart N3 ?
Czy ktokolwiek widzi i słyszy PS HD z modułu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS HD jest zakodowany. Musimy czekać na karty Nagra3.
A może CP zakoduje dodatkowo w Nagra2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mlesiczka' post='105827' date='06.06.2008, 19:08 ']Przeczytałem ostatnie posty. Dziś dość dobrze zorientowana w temacie, jak się wydaje, pani z BOK opowiedziała wszystko punkt po punkcie jak DarekS. Dodała jeszcze, że ze starą kartą Polsat Sport HD powinien odbierać. Nie mogę sprawdzić, bo dostęp do dekodera będę miał dopiero jutro.[/quote]
zrobilem aktaulizacje softu, ale nie odbiera PS HD. PS HD jest kodowany w N2, a nie w N3. Ta pani bzdury opowiadala, chyba, ze zakoduja PS w N2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gregorius' post='105895' date='07.06.2008, 09:29 ']zrobilem aktaulizacje softu, ale nie odbiera PS HD. PS HD jest kodowany w N2, a nie w N3. Ta pani bzdury opowiadala, chyba, ze zakoduja PS w N2[/quote]
Wtopa z tymi modułami na maksa , dzisiaj miały dojechac i nie ma u dystrybutorów sie okazuje wiec nie wiem kiedy chcą je wprowadzic . Po euro juz napewno nie będą mieli tylu chętnych ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj kupic moduły cyzrowego polsatu

[url="http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=56&id=1052"]http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&a...=56&id=1052[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Procesor' post='106602' date='12.06.2008, 18:58 ']Tutaj kupic moduły cyzrowego polsatu

[url="http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=56&id=1052"]http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&a...=56&id=1052[/url][/quote]
jutro ide kupic moduł bo mi odłozyli , i musze się kopsnąć po fergussona hd 8900 , lepiej późno niż wcale


no i wyrwałem ostatni moduł jaki mieli , fergusson tez juz dojechał :P wieczorem potestuje to hd

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...