Skocz do zawartości
Voivod

Polsat Sport HD - brak obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z odbiorem Polsat Sport HD , dekoder Samsung DSB-H370G , sila sygnalu 60% , mam glos ale obraz w rozowa kratke.
Czy powodem moze byc za slaby sygnal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Voivod' post='104214' date='27.05.2008, 20:47 ']Witam , mam problem z odbiorem Polsat Sport HD , dekoder Samsung DSB-H370G , sila sygnalu 60% , mam glos ale obraz w rozowa kratke.
Czy powodem moze byc za slaby sygnal ?[/quote]


Może należałoby zwiększyć czaszę do 80cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Voivod' post='104382' date='28.05.2008, 22:00 ']Zresetowalem dekoder ale nie pomoglo, dalej mam tylko glos :lol:[/quote]
Efekt zakodowanego programu?
Wyłącz - wyciągnij z gniazdka zasilanie. Tak mi sie co jakis czas zawiesza zwłaszcza gdy zmieniam zródło w telewizorze z PC na sat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczalem z pradu kilkanascie razy bez zadnego efektu.Reset dekodera tez nic daje ... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Voivod' post='104542' date='29.05.2008, 21:45 ']Wylaczalem z pradu kilkanascie razy bez zadnego efektu.Reset dekodera tez nic daje ... :rolleyes:[/quote]
Możliwe ze nie masz dokładnie ustawionej anteny i ten sygnał łapie tego kanału najsłabiej, 80 talerz to jest minimum dla odbioru kanałów HD aby było bez zakłucen, wiec ustaw dokladniej antene to kwestia 5 minut i gotowe, powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='austrian' post='104552' date='29.05.2008, 21:33 ']Możliwe ze nie masz dokładnie ustawionej anteny i ten sygnał łapie tego kanału najsłabiej, 80 talerz to jest minimum dla odbioru kanałów HD aby było bez zakłucen, wiec ustaw dokladniej antene to kwestia 5 minut i gotowe, powinno pomóc.[/quote]

Ustawilem antene na nowo, w zadnej pozycji nie zlapalem obrazu ani na Polsacie HD ani na ESP HD. Chyba bede musial sprobowac z wiekszym talerzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='104619' date='30.05.2008, 10:49 ']Wymień dekoder.[/quote]

Dekoder mam od 3 tygodni wiec wychodze z zalozenia ze jest ok.Poza tym gdyby cos z dekoderem bylo to prawdopodobnie mial bym problemy z innymi kanalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HBO HD jest u mnie zakodowane, pomimo ze w fazie testowej mial byc dostepny dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z kolei nieco inny problem. Wczoraj kupiłem ten dekoder, podłączyłem i wszystko cacy, ale jest jeden drobny mankament:

Korzystam również z 'n' ki i po zakupie konwertera z dwoma wyjściami w ten sposób mam podłączony sygnał do 'CP' i 'n', oczywiście oddzielnymi kablami z jednej anteny, sygnał w obu przypadkach miodzio, blisko 90%. Po skonfigurowaniu odpalania sprzętu przez pilot TC30 Harmana wszystko włącza się tak jak powinno, ale z 'n'ki mam tylko głos, bez obrazu. Jak włączę dekoder Polsatu, to po przełączeniu między dwoma wejściami HDMI w telewizorze przy jednocześnie włączonym dekoderze Polsatu i nki uzyskuję obraz z 'n'ki, jak wyłączę dekoder polsatu, to nie mam obrazu z 'n'ki, sam dźwięk - ki diabeł?

Dekoder 'n'ki mam podłączony bezpośrednio poprzez kabel HDMI do wejścia HDMI 1 w telewizorze, natomiast dekoder Polsatu poprzez switch HDMI do wejścia HDMI 2 w telewizorze, to wejście obsługuje też PS3 i działa wszystko cacy. Teoretycznie więc, 'n'ka podłączona jest bezpośrednio do TV, bez switcha HDMI, więc skąd problem, skoro przy samym dekoderze 'n' wszystko działało cacy?

Jeśli ktoś ma sugestię, proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...