Skocz do zawartości
velo1979

Samsung HD polsatu - brak anixe

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Nie mogę zanleźć kanału ANIXE na polsatowskim samsungu hd. Daję częstotliwość 11.914 według danych ze strony anixe DVBs2 i nic - zero sygnału. Aaa i jeszcze jedno - macie problem z brakiem dźwięku na przekazie testowy Eurosportu hd?? U mnie brak dźwięku.


edit: Dźwięk na Eurosporcie już jest. ANIXE nadal nie mogą znaleźć. Edytowane przez velo1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='velo1979' post='103563' date='23.05.2008, 19:23 ']Nie mogę zanleźć kanału ANIXE na polsatowskim samsungu hd. Daję częstotliwość 11.914 według danych ze strony anixe DVBs2 i nic - zero sygnału. Aaa i jeszcze jedno - macie problem z brakiem dźwięku na przekazie testowy Eurosportu hd?? U mnie brak dźwięku.


edit: Dźwięk na Eurosporcie już jest. ANIXE nadal nie mogą znaleźć.[/quote]

A SR 9/10 ten tuner potrafi obsłużyć? bo jeśli nie to sorki - zapomnij o odbiorze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby co pelne dane masz na [url="http://pl.kingofsat.net/hdtv.php"]http://pl.kingofsat.net/hdtv.php[/url]
zwroc uwage na ustawienie DVB-S2 (QPSK) oraz poprzedni post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze jedna przyczyna podobnych dziwnych zachować (ale nie w tym konkretnym przypadku z tym kanałem!!!)
Wielu producentów zakłada że wartości NID (ONID) i TID są unikalne w skali całego settingu lub jednego satelity.
Niestety nadawcy oraz dysponenci transponderów mają czasem to głęboko w 4 literach...
Efektem jest to że jeśli nawet zeskanowany będzie transponder to zmienią się dane lub nawet bedą usunięte będą kanały innego transpondera mającego te same wartości NID i TID wcześniej zeskanowanego. Jedyna rada ręczna edycja settingu. Można wpisać bzdurne unikalne wartości NID i TID w większości przypadków (ale np. enigma 2 tego nie lubi!!!).
Gerneralnie na Astrze na pozycji 19,2 w tym względnie jest porżadek ale już na HotBirdzie niestety nie są unikalnymi wartości NID i TID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila robiłem skan Astry u mnie i bez problemu mam Anixe HD i SD. Oczywiście na Samsungu HD z Polsatu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...