Skocz do zawartości
  • 0
Gęsior

Problem z kartą graficzną

Pytanie

Witam,
podłączyłem dzisiaj kompa do Tośki i zacząłem bawić się ustawieniami karty graficznej nvidia. Z tego co pamiętam kliknąłem na opcje "monitor/telewizor, telewizor/monitor" i wtedy zniknął cały pulpit a zostało tylko zdjęcie, które robi u mnie za tapetę. Nic nie mogę z tym zrobić bo nie ma żadnych ikon.
Podłączyłem ponownie kompa pod monitor, ale problem pozostał.
W trybie awaryjnym próbowałem przywrócić system z dnia wcześniejszego, ale to także nic nie dało.
Odpaliłem przez tryb awaryjny wyświetlanie w VGA i nareszcie coś widać, ale naturalnie wszystko jest strasznie duże. System sugeruje mi, że może przywrócić automatycznie najlepszą rozdzielczość i głębie kolorów. Gdy daje OK monitor wyłącza się i [beeep] blada.
Jak to przywrócić do normalnej rozdziałki itd? Mam walnięte sterowniki czy co?
Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Napisano (edytowane)

Niestety nie mam zadnego kompa podlaczonego aktualnie do TV...
Prawdopodobnie przestawiles sposob wyswietlania na podstawowym ekranie.
Jak masz mozliwosc podlącz dwa urzadzenia na raz..tv, monitor.
Ewentualnie odinstaluj sterowniki w trybie awaryjnym.

Na szybko nie pamietam klawiszy skrotow od przelaczania niestety.
Ale nic powaznego sie nie stalo ;)

Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Nie mam możliwości podłączenia naraz TV i monitora.
I kretyńskie pytanie: gdzie szukać tych sterowników co by je odinstalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Panel sterowania-dodaj usun programy-nvidia display drivers..albo cos w tym stylu.
A w trybie awaryjnym masz mozliwosc w nvidia control panel ustawic na pojedynczy wyswietlacz?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='Gęsior' post='103374' date='22.05.2008, 17:43 ']Nie mam możliwości podłączenia naraz TV i monitora.
I kretyńskie pytanie: gdzie szukać tych sterowników co by je odinstalować?[/quote]
Gęsior jest możliwość podłączenia telewizora i monitora do jednej karty graficznej komputera.Ja mam Toshibę i monitor podłaczony do jednej karty graficznej, ty poprostu przestawiłeś w sterownikach najprawdopodobniej na tryb zwielokrotniony (DualView).Gdybyś teraz podłączył do drugiego wyjścia karty graficznej monitor lub Toshibę to będzisz miał na jednym tem pólpit jak pisałeś a na drugim pulpit z ikonami. Napisz jaką masz kartę graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dzięki za wszystkie porady.
Pomogło ponowne zainstalowanie sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...