Skocz do zawartości
walotys

Problem z odbiorem HBO HD TEST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z odbiorem programu HBO HD TEST wyswietla mi sie program zablokowany komunikat nagravision. Po wykonaniu kilku tel do biura obslugi klijeta konsultant ponowil sygnal na ten program i kazal zostawic dekoder wlonczony na kanale 10 na 2.3 godziny, i nic nie pomoglo jak niemialem HBO HD TEST tak go niemam .ponownie wykonalem tel do cp i znowu wyslali uprawnienia .i znowu 2.3 godziny i nic. Kolejnym krokiem bylo przywrucenie ustawien fabrycznych i skanowanie sieci i nic , nastepnie podczas dzialania dekodera hd wylaczylem go z pradu na 10 minut i nic .Juz dalej niewiem co mam zrobic niemam dostepu do tego programu morze ktos wie jak go uruchomic prosze o pomoc pozdrowienia :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='walotys' post='102169' date='16.05.2008, 13:04 ']Witam mam problem z odbiorem programu HBO HD TEST wyswietla mi sie program zablokowany komunikat nagravision. Po wykonaniu kilku tel do biura obslugi klijeta konsultant ponowil sygnal na ten program i kazal zostawic dekoder wlonczony na kanale 10 na 2.3 godziny, i nic nie pomoglo jak niemialem HBO HD TEST tak go niemam .ponownie wykonalem tel do cp i znowu wyslali uprawnienia .i znowu 2.3 godziny i nic. Kolejnym krokiem bylo przywrucenie ustawien fabrycznych i skanowanie sieci i nic , nastepnie podczas dzialania dekodera hd wylaczylem go z pradu na 10 minut i nic .Juz dalej niewiem co mam zrobic niemam dostepu do tego programu morze ktos wie jak go uruchomic prosze o pomoc pozdrowienia :)[/quote]

Mam ten sam problem wykonałem chyba z 10 telefonów. Kazali mi robic wszystko to samo co u Ciebie i co kicha !!! A najbardziej wkurzyło mnie to że jak zawsze putałem się o ten program to powinien być dla mnie dostępny w wersi testowej za darmo . Dziś wykonałem telefon i o zgrozo Pani poinformowała mnie że aby odbierać HBO HD TEST musze mieć pakiet HBO !!! Więc zgupiałem :)
Mam nadzieję że ktoś odpowie na Nasz problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się.Aby odbierać HBO HD,trzeba mieć wykupiony abonament na HBO SD.Innej drogi niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Adgjm' post='107617' date='21.06.2008, 11:06 ']Zgadza się.Aby odbierać HBO HD,trzeba mieć wykupiony abonament na HBO SD.Innej drogi niema.[/quote]
Dzieki Adgjm i wszystko wiadomo :)
Ale dobija mnie tylko fakt ze ludziska w Polsatowskiej informacji technicznej mają sprzeczne wiadomości :(
Chyba nie ma czego oczekiwać - ten klimat chyba nigdy się tam nie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='aikon36' post='107621' date='21.06.2008, 12:37 ']Dzieki Adgjm i wszystko wiadomo :)
Ale dobija mnie tylko fakt ze ludziska w Polsatowskiej informacji technicznej mają sprzeczne wiadomości :angry:
Chyba nie ma czego oczekiwać - ten klimat chyba nigdy się tam nie zmieni :)[/quote]
Dzieki za informacje ludzie z Polsatu niemaja pojecia co sie dzieje u nich w firmie .Jestem ciekaw co bedzie z pakietem HD jakie koszta i czy bedzie pakiet HD kompletny cz bedzie trzeba wykupic programy osobno pozyjemy zobaczymy Polsat ma wiele niespodzianek dla abonentow Ha Ha jaja sobie robia z klijeta ja dzwonilem ze 10 razy i pani niema pojecia w polsacie za co im placa czekam na odpis morze ktos wie cos o HD pakiecie nara i dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...