Skocz do zawartości
akakj

LG SCARLET 42lg6000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam kupic lg scarlet 42 calowy:) prosze napiszcie cos o nim jak sie sprawuje itp:) z góry dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Telewizor ten jakiś czas temu trafił do naszych testów. Wrażenia bardzo pozytywne. Z pewnością jest to najlepsze LCD LG jakie mieliśmy okazję testować, a było tego sporo. Obraz bardzo dobry, stylistyka ciekawa. To co nam się najbardziej podobało, a na co narzekaliśmy przy wcześniejszych produktach to przebogate możliwości kalibracji. Profesjonalista dysponujący odpowiednią wiedzą i sprzętem może opytmalnie skalibrować obraz. Fabryczne ustawienia są jednak dobre. Dobra głębia czerni, ładne, naturalne i dobrze nasycone barwy. Kąty widzenia szerokie, ale plazma to nie jest. Czasami przy wyświetlaniu dynamicznych scen HD (mecze piłkarskie np. ) procesor wideo potrafi się nieco pogubić (efekt jak by nie nadążał z obróbką dużej ilości danych). System 100 Hz działa dobrze. Z USB można odtwarzać pliki audio (MP3) i wyświetlać zdjęcia. Nie ma problemów z HDMI i nboxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy można z USB odtwarzać filmy i w jakich formatach? Bo mp3 w tv to mnie jakoś nie bierze. A oglądanie zdjęć miałem w starym 42PX5r bezpośrednio z karty z aparatu.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

No właśnie mam pytanie co do n-boxa. Chciałem kupić ten model w MediaExpert ale chłopaki nie mogli sobie poradzić z podłączeniem n-ki do tego tv i to przez hdmi jak również przez komponent a co najdziwniejsze również przez euro, co już bardzo dziwne. Ten fakt mnie bardzo zniesmaczył i narazie odłożyłem zakup. Za każdym razem obraz kratkował a oni nie wiedzieli o co chodzi:(( Czy wam działa z N-ką bezproblemowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Nie miałem okazji przetestować tego telewizorka jednostanowiskowo z dekoderem n-ki, ale u mnie w MM za sygnał HD na sklepie odpowiedzialny jest właśnie dekoder "n" - telewizory podłączone są do tego dekodera wielostanowiskowo po komponencie i nie zauważyłem żadnego problemu!!! Więc nie mogę Ci odpowiedzieć, czy był to jednorazowy przypadek dla tego konkretnego egzemplarza, czy może coś z n-boxem... Edytowane przez Morfeusz43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale po component to zawsze działało. To z hdmi są a raczej chyba juz były problemy. Mój stary LG 32le2r za nic nie chiał działać po hdmi, tosia działa od razu. Ale np LG 42px5r też działał z n bez problemu od samego początku.
W ostateczności tryb DVI Cię czeka ale na twoim miejscu dobrze bym sprawdził ten sprzęcik z n. Żeby potem nie było kłopotów.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jeszcze jedno pytanie brac tego LG czy moze Toshiba 42Z3030 ? prosze o szybkie odpowiedzi!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...