Skocz do zawartości
  • 0
xavierpl

Philips 32 PFL 7962D usterka??

Pytanie

Witm!

Otóż po 2 godzinach użytkowania 7962D gdy przylożę ucho do tylniej obudowy slychać jakby cos buczalo :/ . Stalo siętak po 2 godzinach oglądania. TV ma 2 miesiace ale wczesniej uzytkowalem go 2 razy w tyg po max 60 min. Jak myslicie normalny to jest objaw ?? Jak wycisze dzwięk to z odleglosci 1,5 m prawie nie slychac ale czasami lekkie buczenie jest , jak przyloze ucho do tv lub sie zblize dosc blisko odglos cichego buczenia jakby wiatraka.

Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='xavierpl' post='99874' date='04.05.2008, 08:44 ']Witm!

Otóż po 2 godzinach użytkowania 7962D gdy przylożę ucho do tylniej obudowy slychać jakby cos buczalo :/ . Stalo siętak po 2 godzinach oglądania. TV ma 2 miesiace ale wczesniej uzytkowalem go 2 razy w tyg po max 60 min. Jak myslicie normalny to jest objaw ?? Jak wycisze dzwięk to z odleglosci 1,5 m prawie nie slychac ale czasami lekkie buczenie jest , jak przyloze ucho do tv lub sie zblize dosc blisko odglos cichego buczenia jakby wiatraka.

Z góry dzieki za pomoc.[/quote]


Widze ze nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć :/. Sam nie wiem czy jest to usterka czy nie. Lekkie buczenie slychac z prawej strony tv po wyciszeniu go . Jak wlacze w stan czuwania to przestaje. Macie podobne objawy z tym modelem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='xavierpl' post='99937' date='04.05.2008, 19:12 ']Widze ze nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć :/. Sam nie wiem czy jest to usterka czy nie. Lekkie buczenie slychac z prawej strony tv po wyciszeniu go . Jak wlacze w stan czuwania to przestaje. Macie podobne objawy z tym modelem??[/quote]

Poszukaj w wątkach innych modeli Philips'a. (mój 42 PFL9732D też lekko buczy i dodatkowo piszczy na standby).

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='Brzezy' post='99941' date='04.05.2008, 20:24 ']Poszukaj w wątkach innych modeli Philips'a. (mój 42 PFL9732D też lekko buczy i dodatkowo piszczy na standby).

pozdr[/quote]


Jak myslisz jest sens oddawac go do serwisu z powodu lekkiego buczenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='xavierpl' post='99943' date='04.05.2008, 19:34 ']Jak myslisz jest sens oddawac go do serwisu z powodu lekkiego buczenia ??[/quote]

Sam nie wiem, ja planuję powiadomić serwis przed wyjazdem na urlop we wrzesniu (dwa miesiące przed końcem gwarancji) - zobaczymy co powiedzą. Tyle tylko, że jak na początku mnie to drażniło mocno - tak teraz już mi to lata. Nie dlatego, że ucho ludzkie po pewnym czasie zaczyna się przyzwyczajać do określonych dzwięków i po prostu tego nie słyszysz, tylko dlatego, że mam to w [beeep]e, bo mam inne problemy. Fakt, faktem wg mnie buczenie lekkie jest wszędzie, nic nie pracuje cicho a szczególnie bucząca przetwornica prądowa w LCD - bo pewnie to ona Ci lekko buczy - ale jeśli to nie jest lekkie buczenie, tylko duże, zapytać w serwisie zawsze możesz.
A i jeszcze jedno na temat serwisu. Philips niestety nie przyjeżdza do domu, musisz przywieźć im ten TV, albo oni przyślą kuriera. Defakto żeby kolo grubo ciosany w serwisie stwierdził, że tak ma być i nic nie da się zrobić, musisz TV spakować wysłaść, znieść, no i jesteś bez TV przez 2 tygodnie pewnie :) itd.... czyli głupiego robota...
W każdym razie ja jadąc na urlop mam zamiar im go oddać, jeżeli pan serwis nie będzie chciał przyjechać do domu...

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Witam, ja mam 7962D i rzeczywiscie cos w nim buczalo (brzeczalo) pomogla zmiana kabli na markowe ze zlotymi stykami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...