Skocz do zawartości
  • 0
kluczyk1451

Hd z USA

Pytanie

Witam
Chce sprowdzic 50" HDTV Samsung 120Hz - pytanie czy to bedzie dzialac i jaka bedzie jakosc. Oczywiscie mowie o odbiorze digtal a nie analog. Z gory dziekuje za sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli będziesz wykorzystywał jako monitor, to czemu nie ...
Problemem może być zasilanie - jeśli nie ma uniwersalnego, to transformator będzie wielkości "wiaderka" ! :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie a jak to jest z odtwarzaczami blu ray? Bo łazi mi po głowie zeby sobie sprowadzić na region A.
A moze ktoś wie jak to jest w japonii? Siora mnie odwiedzi pewnie we wrześniu to może warto zeby zabrała.

PS . sony blu ray 50BG płytki sa za 3200 jenów czyli cos ok 70zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Warto spróbować ! :)

BR-25 w Warszawie są po 20 pln. ( jak donosi Dominikjestem)

Pzdr.

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='kluczyk1451' post='99352' date='30.04.2008, 04:39 ']Witam
Chce sprowdzic 50" HDTV Samsung[b] 120Hz [/b]- pytanie czy to bedzie dzialac i jaka bedzie jakosc.[/quote]
Ja nie byłbym takim optymistą. Czy on przypadkiem nie wymaga do poprawnej pracy częstotliwości sieci zasilającej 60 Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Przy zastosowaniu zasilaczy impulsowych ( na 99.9% taki tam siedzi ) częstotliwość sieci nie ma żadnego znaczenia .
Samsungi przyjmują także każdy sygnał ( 24,25,30,50,60) , więc i na wejściu nie powinno być problemu - jedyny szkopuł to zasilanie .


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='Pablo1964' post='100010' date='05.05.2008, 12:26 ']Ja nie byłbym takim optymistą. Czy on przypadkiem nie wymaga do poprawnej pracy częstotliwości sieci zasilającej 60 Hz?[/quote]


co? :) a co w USA z elektrowni NTSC leci? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...