Skocz do zawartości
pmcomp

dramat, nie ma co kupić na Blu-Ray

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='pmcomp' post='99045' date='28.04.2008, 12:11 ']Zamawiam, a co. Ah te brazylijskie podpisy, to musze mieć :) .

Pozdro[/quote]


Mnie przeraża Fullscreen 4:3 - co za [beeep] to zrobił ? Ehhh ....
Miejmy nadzieję , że to może ... jakiś błąd :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Merlinie kosztuje 90 pln. - wysyłka FREE ... [url="http://merlin.pl/Vivere_Andrea-Bocelli/browse/product/4,595732.html"]http://merlin.pl/Vivere_Andrea-Bocelli/bro...t/4,595732.html[/url]


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='99056' date='28.04.2008, 13:10 ']W Merlinie kosztuje 90 pln. - wysyłka FREE ... [url="http://merlin.pl/Vivere_Andrea-Bocelli/browse/product/4,595732.html"]http://merlin.pl/Vivere_Andrea-Bocelli/bro...t/4,595732.html[/url]


Pzdr.[/quote]

w CO w funciakach wychodzi duuuuuuuuuuużo taniej (z wysyłką).
Niech Merlin szuka frajerów gdzie indziej :) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lukasz436' post='99044' date='28.04.2008, 12:10 ']Ktoś na Allegro sprzedaje Predatora na Blu-Ray z Polskimi. Domyślam się że jest to edycja Angielska u tego sprzedawcy. Tylko jest jeden mały szkopuł - ja mam całkowicie inne dane techniczne wydania Angielskiego (napewno brakuje w nich Polskich napisów).

[url="http://allegro.pl/item354419442_predator_blu_ray_napisy_pl_najtaniej_15_maj_.html"]http://allegro.pl/item354419442_predator_b...ej_15_maj_.html[/url]

Oczywiście mam nadzieję że te napisy bedą, ponieważ sam osobiście jestem zainteresowany tym wydawnictwem:)[/quote]

Premiera na wyspach 12 maja wg dvd.co.uk i amazon.co.uk ale nigdzie nie znalazlem info o napisach, sam jestem bardzo zainteresowany tym wydaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Criterion dziś ogłosił wydanie pierwszych tytułów na BR. W drugiej połowie roku mają się pojawić:
The Third Man - Trzeci człowiek
Bottle Rocket - Trzech facetów z Teksasu
Chungking Express
The Man Who Fell to Earth - Człowiek, który spadł na ziemię
The Last Emperor - Ostatni cesarz
El Norte
The 400 Blows - 400 batów ----> posiadam rarytasik wydany na HD DVD we Francji !
Gimme Shelter - pamiętny koncert Rolling Stonesów
The Complete Monterey Pop
Contempt - Pogarda
Walkabout -
For All Mankind
The Wages of Fear - Cena strachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OJACIE - same MEGA-SZLAGIERY !!! :)


Przeciez dzieciaki czekają na : Star Wars , LOTR , Matrix , Indiana , Alieny itp. zabawki ... niech więc sobie poczekają ! :)


W zapowiedziach OZZFEST - dla lubiących słodkie kołysanki familii Ozboure`ów ! :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche przeginasz Bodex...

Alieny - szczególnie pierwsze 2 (sprawdz reżyserów tych filmów)- weszły do kanonu gatunku SF jako jedne z najlepszych filmów.... obok Łowcy Androidów i Odysei Kosmicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę przegiasz Mobor ... moja wypowiedź nie była szydercza .




Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='BoDeX' post='100663' date='08.05.2008, 22:39 ']OJACIE - same MEGA-SZLAGIERY !!! :)


Przeciez dzieciaki czekają na : Star Wars , LOTR , Matrix , Indiana , Alieny itp. zabawki ... niech więc sobie poczekają ! :lol:


W zapowiedziach OZZFEST - dla lubiących słodkie kołysanki familii Ozboure`ów ! :)


Na stereo.pl jest blisko 400 filmów na blu ray :P[/quote]

Edytowane przez angola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angola pisze:
Na stereo.pl jest blisko 400 filmów na blu ray


Ale same bez polskiej wersji językowej :):lol:
Takie to ja sobie mogę kupić za pół ceny w UK. Niech się wypchają z taką ofertą. :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='99045' date='28.04.2008, 12:11 ']Zamawiam( Bocelli ), a co. Ah te brazylijskie podpisy, to musze mieć :( .[/quote]


I jak wrażenia - warto to to zaprosić na półeczkę ? ... Wiem , wiem - Paussini ma fajne ... oczy ! :(
G i Botti także pewnie nieźle dmuchają .... ale co z muzą i 4;3 -potwierdziło się ?


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !

Dziś dostałem PREDATORA z dvd.co.uk i zgodnie z przypuszczeniami w anglii nie ma polskich napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='101204' date='12.05.2008, 20:02 ']I jak wrażenia - warto to to zaprosić na półeczkę ? ... Wiem , wiem - Paussini ma fajne ... oczy ! :(
G i Botti także pewnie nieźle dmuchają .... ale co z muzą i 4;3 -potwierdziło się ?


Pzdr.[/quote]

Jeszcze nie dostałem.

Może nie byłem grzeczny?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu - to na 100% grzeczny nie byłeś - dwa tygodnie z GB to tragedia - proponuję przetrzepać listonosza ! :(



Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='101215' date='12.05.2008, 20:57 ']Uuuuu - to na 100% grzeczny nie byłeś - dwa tygodnie z GB to tragedia - proponuję przetrzepać listonosza ! :P



Pzdr.[/quote]

Poczty trzepać nie będę bo mnie rzadko cli, wolę żeby tak zostało.


Pozdro


PS. mamy po 1900 postów :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='101217' date='12.05.2008, 21:04 ']PS. mamy po 1900 postów :(:([/quote]


WOW - i jest juz okazja , i jest już okazja .... :)

Jeszcze 5 i będzie dokładna data moich urodzin ! :P


ps. jeszcze 4 , jeszcze 4 ! :P


a w temacie , to wygrzebałem info o zapwiedziach ( muzycznych ) , ale wpierw uporządkuję .


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX']Jeszcze 5 i będzie dokładna data moich urodzin ![/quote]

Rany!!!!! Masz 103 lata???? !!!!!!!!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='pmcomp' post='99045' date='28.04.2008, 12:11 ']Zamawiam, a co. Ah te brazylijskie podpisy, to musze mieć :) .

Pozdro[/quote]


No więc jednak jako takich nie ma ! Ale za to jest pełen aspect 16/9 , nie żadne 4:3 jak wszędzie piszą !
Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to płyta typu MUST HAVE - świetna realizacja , świetny show na świeżym powietrzu ! :)

POLECAM - Andrea Bocelli .

Pzdr.

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od 14 lipca "Batman Begins". Dwa lata temu ukazał się na HD DVD w TrueHD i DD+ zobaczymy jak to podadzą na BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam koniecznie Cloverfield.
Niestety w amazon.com nakład się wyczerpał.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='105472' date='04.06.2008, 18:55 ']Polecam koniecznie Cloverfield.
Niestety w amazon.com nakład się wyczerpał.

Pozdro[/quote]
A jaka prze[url="http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B0018QCXGY/ref=nosim/paramountcom-20"]cena[/url] :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='105472' date='04.06.2008, 18:55 ']Polecam koniecznie Cloverfield.[/quote]


Uzasadnij, proszę . :lol:

Co Cię zachwyciło w tym wydaniu ?


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='105476' date='04.06.2008, 19:21 ']Uzasadnij, proszę . :lol:

Co Cię zachwyciło w tym wydaniu ?


Pzdr.[/quote]

- pomysł na sposób realizacji
- lubie filmy z potworami (Alien, Godzilla itp.)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podzielam zdanie pmcomp'a

Film jest na prawde SWIETNIE zrealizowany. Czegos takiego jak zyje nie widzialem. Mozna sie wprawdzie przyczepić do fabuły (jest troche zbyt infantylna, płytka a postacie małowyraziste...) ale film nadrabia sposobem w jaki oddaje klimat zagrożenia i tym zasługuje wg mnie na wysokie noty. Wg mnie nowoczesne kino powinno podążać własnie w takim kierunku. Dość już filmów w których finał był/jest możliwy do przewidzenia po 10 minutach oglądania a zdjecia są robione wyłącznie z wózka lub kranu...


Ponoć jankesi szykują już dogrywkę ... Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie o to "komon" - szkoda, że nie dopisałem, aby nie mieszać w to fabuły - sorry !

Chodzi mi o technikalia , bo samo kręcenie 75% filmu amatorską kamerą FPT , to znamy od dawna , choćby z BLAIR WITCH PROJECT.

Mi także film się podobał , ale czy jest coś , co każe go mieć na BR ? :D


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...