Skocz do zawartości
wyciu

Przeplot C+Film HD

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy ale ja od kilku dni zaobserwowałem na c+ film hd brak przeplotu,tzn. gdy całkowicie wyłącze usuwanie przeplotu w kodeku Core avc podczas oglądania programów hd z c+ to np. na C+ Sport HD nie idzie nic oglądac bo jest wielki przeplot i tak samo na NGC HD a na C+ Film HD obraz jest stabilny i idealny.

To samo w tamtym roku zauważyłem na programie Premiere HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne dlatego, że Canal+HD nadaje głównie filmy, które emitowane są z częstotliwością 25 klatek na sekundę. Zatem oba pola sygnału 50i przypadające na jedną ramkę pochodzą z jednej klatki i nie widać żadnego przeplotu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ to proste. Progressive masz zdecydowanie w materiale filmowym. Czas potrzebny na zrobienie materiału progressive nie ma zanczenia.
Emisje na żywo będą Interalced - powód koszt urządzeń - musisz pamiętać dwie klatki i robić przeliczenia dla interpolacji. To zawsze jest kosztowne jeśli ma być online. Nie opłaca się tego robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]A ja od 2 dni nie mam programów HD,czyli C+ Sport HD, C+ Film HD, NGC HD i Eurosport HD, bardzo dziwna sytuacja,bo wczesniej miałem, teraz mam tylko MTV HD od wczoraj :lol:

Prosze o pomoc.........PoZDro[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DIABLO73' post='118694' date='16.09.2008, 16:45 '][b]A ja od 2 dni nie mam programów HD,czyli C+ Sport HD, C+ Film HD, NGC HD i Eurosport HD, bardzo dziwna sytuacja,bo wczesniej miałem, teraz mam tylko MTV HD od wczoraj :)

Prosze o pomoc.........PoZDro[/b][/quote]

MTV HD jest testowo-promocyjnie dla wszystkich. Nawet tych bez wykupionej opcji HD.

Czy nie masz włączonego jakiegolwiek blockera?
Albo używasz jakiegos niezbyt dopracowanego splittera który odfiltrował update do Twojej karty.
A moze soft-cam jest źle skonfigurowany (np. wgrałeś sobie nową jego wersję)

Zakładam że zadzwoniłeś do BOK wcześniej....

Coś mi tu jakas 'edukacją' pachnie. Karty nie mialeś 'ulepszanej'?
To że wyłączja system kodownainie oiznacza że stary system nie realizuje zmian opcji pakietów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...