Skocz do zawartości
Rejter

Dekoder HD Polsatu Samsung DSB-H370G PROBLEM!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 kwietnia jestem posiadaczem tego sprzetu. Tuner z niewiadomych przyczyn przestaje reagowac na polecenia pilota. W chwili braku reakcji na polecenie wydane z pilota na przednim panelu tunera pulsuje niebieske światełko standby. Czasem przestaje pulsowac po kilku kilkudziesieciu sek i wtedy znowu działa pilot , a czasem pulsuje bez końca i trzeba wyłączyć i włączyć tuner by pilot znowu działał. Na przednim panelu tunera przyciski zmiany kanałów jak i wyłaczenie tunera działają. Wyłączenie i włączenie tunera w 90% przypadków powoduje ze pilot znowu działa. 2 tuner i ten sam objaw. O co biega? Edytowane przez Rejter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie taki problem jest nieznany.
Czy stosujesz akumulatory czy mocne baterie ?

Wymieniłeś sprzęt, objaw się powtarza więc może masz jakieś stałe zakłucenia pola.
Sprawa znana z okolic PKiN gdzie jest tak silne promieniowanie, że trudno czasem z pilota otworzyć auto.
Może masz jakiś nadajnik za ścianą (krótko-falowiec albo nadajnik korporacyjny TAXI).

Albo piesio Ci znowy zaślinił pilota. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam prawie w szczerym polu. W tym pokoju mam kilka urzadzeń na pilota i wszystkie poprawnie działają. Co do bateri są nowe pierwsze co to od tego zaczałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest taki pewien przycisk w gornym lewym rogu pilota (wylacza on lub wlacza sterowanie innym urzadzeniem) Proponuje przeczytac wczesniej instrukcje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie proszę o poważene podpowiedzi idiotą nie jestem.

Tuner z niewiadomych przyczyn przestaje reagowac na polecenia pilota. W chwili braku reakcji na polecenie wydane z pilota na przednim panelu tunera pulsuje niebieske światełko standby. Czasem przestaje pulsowac po kilku kilkudziesieciu sek i wtedy znowu działa pilot , a czasem pulsuje bez końca i trzeba wyłączyć i włączyć tuner by pilot znowu działał. Na przednim panelu tunera przyciski zmiany kanałów jak i wyłaczenie tunera działają. Wyłączenie i włączenie tunera w 90% przypadków powoduje ze pilot znowu działa. 2 tuner i ten sam objaw. O co biega? Edytowane przez Rejter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem okazał sie prozaiczny, zakłucenia wystepowały od nadajnik radiowego pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...