Skocz do zawartości
  • 0
dembol

rx-v2700 i dts HD ,dolby trueHD

Pytanie

witam mam drodzy forumowicze takie zapytanie z punktu czysto technicznego:)
otóz posiadam amplituner yamaha rx-v2700 hdmi 1.2a komplet kolumn 5 .1
i plazme hd ready TH42 PV7 panasonic
w niedalekiej przyszlosci chce kupic
blu-raya panasonic db10 ,30 lub sony 300,500

teraz pytanie techniczne
chcialbym uslyszec dzwiek dookolny jaki daje truhd czy dts hd/ma czy pcm

jakie mam mozliwosci podlaczenia i jakim sposobem aby ten dzwiek otrzymac
przypominam rx-v2700 nie posiada kodekow ale bedzie je posiadal odtwarzacz blu-ray :P
prosze o odpowiedz prosta i tresciwą jakim sposobem to połaczyc i jakie przewody zastosowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Przyjdzie Ci poczekać, gdyż aktualnie na rynku nie ma odtwarzacza, który dekoduje [b]WSZYSTKO[/b] do analogu 7.1 lub HDMI LPCM (1.1, 1.2) oprócz PS3

Pzdr.




BoDeX ® Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
hm a konfiguracja podlaczenia pod multichanell w ampli ? mam wejscie 7.1

czy dzwiek bedzie jako zwykly dd dts z malo przepustowoscia czy bedzie odpowiadajacy mu dzwiek hd ? duzej przepustowosci?
oczywiscie o ile kable i wejscie multi na to pozwoli no nie? czy sie myle i mnie ktos poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='dembol' post='97708' date='19.04.2008, 15:46 ']hm a konfiguracja podlaczenia pod multichanell w ampli ? mam wejscie 7.1

czy dzwiek bedzie jako zwykly dd dts z malo przepustowoscia czy bedzie odpowiadajacy mu dzwiek hd ? duzej przepustowosci?
oczywiscie o ile kable i wejscie multi na to pozwoli no nie? czy sie myle i mnie ktos poprawi[/quote]


[url="http://www.blu-ray.com/players/"]http://www.blu-ray.com/players/[/url] + Forumowa wyszukiwarka i będziesz oświecony ! :rolleyes:


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...