Skocz do zawartości
  • 0
K3DK

Połączenie TV-PC: problem

Pytanie

Wczoraj znikło w ustawieniach wyświetlania możliwość podłączenia TV, po prostu PC nie widzi, że TV jest podłączony.

Karta 2x9600GT w SLI, zwykły monitor podłączony via DVI, natomiast TV przez HDMI (karta posiada osobne wyjście)
TV: LE40M87BD

Próby ponownego wykrycia TV nie skutkują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Włącz wtyczkę od TV do gniazdka , albo zmień komputer ! :lol:



A bardziej serio , to skup się na sterownikach grafy - zobacz co poustawiales jako SLAVE ,co obsługuje Twój TV ( bezpiecznie zrób 720p) i takie tam inne ... chyba nie oczekujesz odpowiedzi : kliknij 3 razy ENTERem ? :lol:


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='BoDeX' post='96198' date='10.04.2008, 23:09 ']Włącz wtyczkę od TV do gniazdka , albo zmień komputer ! :lol:



A bardziej serio , to skup się na sterownikach grafy - zobacz co poustawiales jako SLAVE ,co obsługuje Twój TV ( bezpiecznie zrób 720p) i takie tam inne ... chyba nie oczekujesz odpowiedzi : kliknij 3 razy ENTERem ? :lol:


Pzdr.[/quote]

w przypadku SLI nie ma opcji MASTER i SLAVE, ani też CLONE lub DUALVIEW - po prostu nie da sie korzystać z dwóch ekranów jednocześnie
jest tylko opcja: z którego monitora chcesz korzystać, wcześniej tam miałem do wyboru Samsung Syncmaster oraz Samsung (TV)
opcja znikła sama, jak chciałem przełączyć na TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Ponowne wykrywanie - musi być ! ( nie mam SLI )


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='BoDeX' post='96206' date='10.04.2008, 22:35 ']Ponowne wykrywanie - musi być ! ( nie mam SLI )


Pzdr.[/quote]


Ale nie wykrywał....

Ale zrobiłem dwa kolejne restarty, i już działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Noooo .... a nie mówiłem ! :lol::):lol:


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...