Skocz do zawartości
psus

Telkewizory z wbudowanym HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znalazłem w gazetce ElectroWorld telewizor LG z dyskiem twardym. Ciekawi mnie, czy na ten dysk mogę nagrywać programy HD np z podłaczonego N-Boxa.

Jeśli tak to ciekawe czy teakie telewizory wogóle szyfrują pliki z fiilmami. Albo czy możan potem zgrać te pliki do komputera przez USB.
MA ktoś taki telewizor z dyskiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='psus' post='95611' date='08.04.2008, 12:57 ']Dziś znalazłem w gazetce ElectroWorld telewizor LG z dyskiem twardym. Ciekawi mnie, czy na ten dysk mogę nagrywać programy HD np z podłaczonego N-Boxa.

Jeśli tak to ciekawe czy teakie telewizory wogóle szyfrują pliki z fiilmami. Albo czy możan potem zgrać te pliki do komputera przez USB.
MA ktoś taki telewizor z dyskiem?[/quote]

Nie mam takiego telewizora ale słyszałem, że nagrywany jest tylko sygnał w rozdzielczości SD (HD jest skalowane do SD ?).
Nie wiem jak z wyjęciem takiego dysku z TV. Podejrzewam że była by to utrata gwarancji.
A swoją drogą ciekawe czy to ktoś już zrobił ....? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyżby standard HDMI nie pozwalał na na nagrywanie na dysk wewnętrzny telewizora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='psus' post='95734' date='08.04.2008, 22:38 ']czyżby standard HDMI nie pozwalał na na nagrywanie na dysk wewnętrzny telewizora?[/quote]
Witam!
Na 100% nie można nagrać przez hdmi:(
Można tylko przez av,tv i dtv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='95613' date='08.04.2008, 13:03 ']Nie mam takiego telewizora ale słyszałem, że nagrywany jest tylko sygnał w rozdzielczości SD (HD jest skalowane do SD ?).
Nie wiem jak z wyjęciem takiego dysku z TV. Podejrzewam że była by to utrata gwarancji.
A swoją drogą ciekawe czy to ktoś już zrobił ....? :rolleyes:[/quote]


Dysku nie wyciągali, ale w najnowszej wersji plazmy LG oprócz samego dysku wbudowanego, jest opcja backupu na dysk zewnętrzny. Po pewnych zabiegach daje się te dane zobaczyć w windowsach, ale goście i tak polegli na kodekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...