Skocz do zawartości
  • 0
maciupa

Problem z kupnem samej matrycy do sony bravia 52" X3500

Pytanie

Witam wszystkich!
Nie dawno zakupiłem telewizor sony bravia X3500 52".
Nie dlugo po kupnie uszkodzila mi sie mechanicznie matryca :lol: i taraz mam problem. Moge oddac go do serwisu lecz wymiana kosztuje 7.500 zl.
Pomyslalem tez o kupnie samej matrycy i dopiero wymianie bo moze byloby to tansze. Lecz nie jest to takie proste.
I to zwracam sie do was z pytaniem i prosba. Czy ktos moze wie gdzie moglbym kupic takowa matryce badz ile ona kosztuje.
Za Wszelka pomoc z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Blado to widzę ....

No, ale co się stało - uderzyłeś i pękła ?

A co na to serwisanci - przecieź katalog cen mają dostępny !
Z innego źródła chyba nie kupisz - musisz szukać znajomego serwisanta, lub ludzkiego serwisu.


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zapomnij - musialbys kupic od kogos TV gdzie uwalona jest elektronika ale na twoje nieszczescie 99% uszkodzen LCD TV dotyczy wlasnie matryc :)
Krótko mowiac- albo wybulisz 7500 albo sprzedaj TV na czesci - ale nie spodziewaj sie wiecej niż 1000-1500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
To jest odjazd, że nie da się kupić już żadnej części bez obejścia serwisu.... Wychodzi na to, że taniej znów kupić cały monitor na ebay'u (2200U$D), który wraz z cłem, VAT'em i transportem zamknie się w kwocie 7000PLN... Może ciut taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Stalo sie to podczas przeprowadzki. Telewizor zostal lekko pukniety kablem. Na poczatku to byla tylko mala kropka
ale potem piksele zaczynaly sie rozlewac w gore i dol od tego jednego rozlanego piksela podczas ogladania.
Jak to zauwazylem to telewizor poszedl w odstawke.
Gadalem juz z ludzmi w serwisie i byc moze da to rade zalatwic bez watu czyli za jakies 5600.
Tak wiec chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko zbierac kase :lol:
Dzieki, ze napisaliscie.

Jak komuz jeszcze jakies wyjscie przyszlo by do glowy to proszcze pisac.
Za jakakolwiek pomoc jestem wdzieczny. Chyba bede musial sobie sprawic jakas szybke ochronna :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Choroba, to przykre ...

Wiesz, może warto byłoby ( o ile działa i jest to jedna pionowa linia ) spróbować sprzedać , np. gdzieś do pubu , gdzie to nie będzie
zbytnio przeszkadzać oglądającym mecze po piwku ... spróbuj wystawić na Allegro, może ktoś do tego typu zastosowań się skusi ....


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...