Skocz do zawartości
  • 0
wiaz

LG 32LC52 - problem z włączaniem

Pytanie

Posiadam od niedawna nowy telewizor LG 32LC52. Po włączeniu pilotem lub przyciskiem z boku telewizora pojawia się na sekundę obraz i ponownie TV wraca w stan czuwania. Kiedy po raz drugi go włączę, wszystko jest OK. Dzieje się tak przeważnie, kiedy TV jest nierozgrzany. Czasami odpala od pierwszego razu.
Czy te telewizory wszystkie tak maja, czy to jest jakaś usterka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Wygląda na usterkę przetwornicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Opisałem dokładnie usterkę i wysłałem zapytanie e-mailem do serwisu LG. Otrzymałem odpowiedź, że telewizor jest uszkodzony i wymaga naprawy. Podano mi numer infolinii, gdzie mam to zgłosić. Po dwóch godzinach od zgłoszenia przyjechał kurier i zabrał telewizor. Jestem pod wrażeniem szybkości reagowania serwisu LG (mieszkam na za[beeep]u).
Jestem jednak zaniepokojony, czy telewizor wróci w całości i bez opisanej wady. Mam przykre doświadczenia z innym serwisem. Kiedyś oddałem do pewnego serwisu tuner tv sat, kompletny w oryginalnym opakowaniu. Wrócił do mnie nienaprawiony, w reklamówce, z uszkodzonym nie moim pilotem.
Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moje obawy okazały się słuszne. Telewizor wrócił po dwóch tygodniach z tą samą wadą i cienką rysą na ekranie. W karcie gwarancyjnej nic nie ma wpisane. Żeby chociaż jakąś kartkę z informacją wrzucili do opakowania :rolleyes:
Zadzwoniłem, kiedy telewizor był w serwisie i powiedziano mi, że zamówili części. Ciekaw jestem jakie ?

Mógłbym złożyć skargę, lub oddać go znów do naprawy ale w domu mam 23-letniego Heliosa z rozmazanym obrazem więc sobie daruję. Po kilku wizytach w serwisie telewizor będzie wyglądał jak używany.

LG nie polecam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...