Podwarszawski Konstancin stał się w czwartek świadkiem polskiej premiery najnowszych telewizorów LG OLED z rocznika 2026. Koreańska firma pokazała nam komplet modeli, poczynając od oszałamiającego telewizora-tapety W6, po bazowy model B6. Możemy to już napisać oficjalnie: padł kolejny rekord jasności panelu OLED!
Przeczytaj całość