Jump to content

naraganset

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by naraganset

 1. Logiczne że czym większy ekran to i łatwiej wyszukać wszelkie niedoskonałości. Jednak jakieś testy trzeba wykonać po zakupie, tym bardziej że, o ile dobrze pamiętam to poprzedni który oddałem miał nieco lepsze podświetlenie. Ktoś ma coś do dodania, swoje doświadczenie z dużym ekranem, itp. póki mam jeszcze czas na ewentualny zwrot.
 2. Witam Swieżo zakupiony model, z lewej strony nieco i z prawej delikatny zielonkawy odcień(zafarb?) widoczny tylko na białej planszy. Jeden już poszedł do zwrotu z innych przyczyn, jak oceniacie podświetlenie, wymieniać czy zostawiać? Z jednej strony żadnej tragedii nie ma, z drugiej to flagowy model Sony.
 3. To ci da, że nie potrzebujesz szukać amplitunera z hdmi, tylko możesz przebierać w wzmacniaczach stereofonicznych. Oprócz tego komputer jest dużo bardziej wszechstronny i intuicyjny, nie ma problemu z otworzeniem jakichkolwiek plików, łatwe i przyjemne tworzenie playlist muzycznych, itp. Chcesz mieć dobry dzwięk i spore możliwości wtedy opcja jest następująca: komputer jak odtwarzacz, do tego dac i wzmacniacz stereofoniczny. I oczywiście sensowne kolumny.
 4. Witam Jeśli szukasz zestawu z prawdziwego zdarzenia jak piszesz do muzyki i filmów, proponował bym wzmacniacz stereo i porządne kolumny podłogowe. Jako źródło zamiast tv, polecał bym komputer/laptop , który chyba obecnie każdy posiada. Można z tego zrobić niezłe, wszechstronne HTPC.
 5. Napisz parę słów jak pierwsze wrażenia. Jak wypada podświetlenie, hdr w tym rozmiarze?
×
×
 • Create New...