Jump to content

stefek38

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

stefek38 last won the day on July 18 2019

stefek38 had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

About stefek38

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam u mnie po około półtora roku pojawiły się wypalenia w Sony
 2. Nie tylko ja również kolega Sk_uter również z sukcesem reklamowal swojego A1
 3. Też kupowałem swojego A1 w Media Markt ,słyszałem co nieco o wypaleniach w oledach i przed zakupem rozmawiałem z przedstawicielem Sony ,który stwierdził iż telewizory Sony są zabezpieczone przed wypaleniem i problem ich nie dotyczy .Mimo to uważałem , kanałów info nie oglądałem i jakież bylo moje zdziwienie gdy po 1,5 roku zauważyłem pasy na reklamie Tmobile .Plansze testowe tylko potwierdziły wypalenia .
 4. Witam ja też po około 1.5 roku zauważyłem wypalenia na swoim A1 (od napisów w filmach) reklamowałem poprzez zgłoszenie serwisowe na stronie Sony ,skontaktował się ze mną serwis i po wizycie zatwierdzono wymianę na nowy .A1 nie było dostępnych więc wymieniono mi na AF9
 5. Witam również od kilku dni ,chyba od Świąt mam problemy z Netflixem .Mimo iż prędkość mojego łącza w aplikacji Netflix wynosi około 200 Mb/s to filmy UHD odtwarzają się z prędkością 0,53-1Mb/s .
 6. Nie zrozumiałeś mnie właśnie pisze o tym ,że nie oszczędzam swego oleda .
 7. Teraz wypali Ci sie po dwóch latach ,czyli po gwarancji i zostaniesz z niczym , moj Sony A1 wypalił się po 18 miesiącach i całe szczęście ,że nie po upływie gwarancji
 8. To prawda mnie Sony A1E wypalił się po półtora roku właśnie od napisów ,w gry nie gram programów info nie oglądałem .
 9. Ja jestem zadowolony matryca trafiła mi się prawie idealna , sprawdziłem w obecności serwisanta na planszach testowych .
 10. Ja jeszcze nie zamawiałem kalibracji , sprobuj ustawien z https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/a9f-oled/settings mnie one jak na razie pasują .Tak chodzi o asystenta .
 11. W Af9 możesz sie posługiwać mikrofonem bez pilota ,niestety jeszcze nie u nas w kraju chyba ,że zmienisz lokalizacje,a odnośnie kolorów to to AF9 jest fabrycznie bardzo dobrze skalibrowany .
×
×
 • Create New...