Jump to content

stefek38

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

stefek38 last won the day on July 18

stefek38 had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About stefek38

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To prawda mnie Sony A1E wypalił się po półtora roku właśnie od napisów ,w gry nie gram programów info nie oglądałem .
 2. Ja jestem zadowolony matryca trafiła mi się prawie idealna , sprawdziłem w obecności serwisanta na planszach testowych .
 3. Ja jeszcze nie zamawiałem kalibracji , sprobuj ustawien z https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/a9f-oled/settings mnie one jak na razie pasują .Tak chodzi o asystenta .
 4. W Af9 możesz sie posługiwać mikrofonem bez pilota ,niestety jeszcze nie u nas w kraju chyba ,że zmienisz lokalizacje,a odnośnie kolorów to to AF9 jest fabrycznie bardzo dobrze skalibrowany .
 5. Mówisz o dolnej ramce ? tam są mikrofony pewnie dlatego jest grubsza. Jedna rzecz która rzuciła mi się po dłuższym obcowaniu z telewizorem to przy niskiej jakości video w ciemnych scenach makrobloki mimo włączonej łagodnej gradacji w A1 tego nie zauważyłem .
 6. Jak dla mnie audio lepsze , ogólnie jestem bardzo zadowolony ,może jak Byś poczekał ze zgłoszeniem to dostał Byś AG9 ?
 7. Problem zgłosiłem na infolinii Sony , kazali zrobić zdjęcia i przesłać pod wskazany adres mailowy wraz z nr zgłoszenia i skanem dowodu zakupu . Jeszcze w tym samym dniu dostałem info ,że do trzech dni odezwie się do mnie serwisant .Przyjechał obejrzał i stwierdził , że telewizor do wymiany , na szczęście nie było juz dostępnych A1 .Według mnie ten nowy procesor daje bardzo dużo , wszystko działa szybko ,nawet w trakcie oglądania Netflixa opcje zmiany obrazu i dzwięku działają bardzo szybko .
 8. Po roku i 6 miesiącach wypaliła mi się matryca w Sony A1 prawdopodobnie od napisów z filmów ,nie gram w gry ,kanały info mało kiedy. Serwis Sony na duży plus , wymienił mi telewizor na AF9 z powodu braku dostępności A1.
 9. To ściemnianie obrazu na pewno nie nie jest celowym działaniem Sony ,przy opisie wycofanej aktualizacji oprogramowania systemowego pisze : " Korzyści i udoskonalenia zapewniane przez najnowszą aktualizację Wprowadzono możliwość dodawania nowych aplikacji do sekcji „Moje aplikacje” na pasku Content Bar. Ulepszono sposób zapisywania ulubionych kanałów przy użyciu paska Content Bar. Poprawiono ekran potwierdzenia aktualizacji oprogramowania. Skrócono czas między włączeniem telewizora z trybu czuwania a rozpoczęciem reprodukcji dźwięku przez głośnik w formie listwy. "Rozwiązano problem każdorazowego zmniejszenia jasności po odtwarzaniu materiału HDR." Rozwiązano problem migotania materiałów SDR, gdy tryb HDR telewizora jest ustawiony na „Automat.”. Rozwiązano problem błędów w synchronizacji obrazu i dźwięku, gdy telewizor jest połączony z głośnikiem w formie listwy przez łącze HDMI (tylko serie XE94, XE93 i A1) - piąta linijka opisu
 10. Dzisiaj pojawiła się długo oczekiwana aktualizacja Dolby Vision https://www.sony.pl/electronics/support/oled-tvs-android-a1-series/kd-55a1/downloads/00015010
×
×
 • Create New...