Jump to content

darwalcz

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About darwalcz

 • Rank
  VHS
 1. Cześć. Zauważyłem, że masa telewizorów poniżej 3000zł (nie wiem jak droższe) nie posiada gniazda jack/mini jack do podpięcia słuchawek. Dla mnie osobiście jest to designowa decyzja skrajnie idiotyczna, bo nie wyobrażam sobie nocnych seansów filmowo-serialowych na wygodnej (wysokiej, by wydobyć wszystkie smaczki) głośności z soundbaru, gdy za parę minut dzięki życzliwym sąsiadom do drzwi zapuka policja z mandatem. Jak więc podpiąć słuchawki (przewodowo) do telewizora, który nie ma gniazda jack/mini jack? Posiadam słuchawki studyjne z kablem 3m, więc dopóki nie będę musiał, nie zamierzam bawić się w badziewne lub z drugiej strony drogie słuchafony bezprzewodowe. Czy da się zakupić jakąś przejściówkę, by z innego wejścia pociągnąć dźwięk do słuchawek?
 2. Chyba omija mnie logika propozycji zwiększenia budżetu o 30%...
 3. Widzę błąd, ale nie mogę już edytować - oczywiście chodzi mi o 9 generację konsol Pomyłka ze względu na numerek Playstation.
 4. Cześć, po paru dniach czytania artykułów na głównej niestety muszę zadać swoje pytanie, bo modeli jest zbyt wiele, a opinie recenzentów są tu sprzeczne z opiniami na youtube i tak w kółko. A więc... Szukam telewizora do użytkowania w pokoju ok 25m2, interesuje mnie rozmiar 50-55 cali, który NIE będzie nigdy montowany na ścianie (wpis w umowie najmu:) ). Będzie stał na dość solidnym stoliku/ławie kawowej, która jest obecnie nieużywana i posłuży tylko pod to. Z tego powodu mogę dowolnie dostosować odległość od wersaleczki, z której tivik będzie oglądany. Niestety, stolik ma 80cm w najszerszym punkcie, więc tutaj znaczenie ma to, czy telewizor jest na jednej nóżce, czy na dwóch/czterech w dolnych rogach. Z powodu tego, że TV będzie raczej na środku pokoju, nie ma dla mnie znaczenia ambilight na ścianach, czy zabawki typu wyświetlanie obrazów jak ramka na ścianie. Odległości od twarzy nie planuję większej, niż 2-3 metry, więc interesuje mnie oczywiście rozdzielczość 4k. Fajnie byłoby mieć ładniusi HDR. To, co dla mnie bardzo ważne to możliwość podpięcia słuchawek (mieszkam w bloku w nieswoim mieszkaniu i hałasy odpadają, a oglądam i gram późnym wieczorem w 99% przypadków sam, na słuchawkach). Nie ma więc wielkiej spiny o potężny bas głośników, czy dodatkowy soundbar. Druga sprawa, bez której nie mogę się obyć to niski input lag na potrzeby gier PC oraz konsolowych i jakieś ustawienie typu tryb gra, upłynnianie obrazu etc. Konsola będzie kupowana po listpadowych premierach i pierwszych opiniach nt. konsol 5 generacji, tak więc jeśli budżet pozwala, to chciałbym też celować w coś ponad 60Hz. Nie obchodzi mnie wygląd zewnętrzny sprzętu, chowanie kabli, grubość ramki, nic takiego. To ma działać, a tylko obraz ma wyglądać Będę polował na opisanego wyżej potwora w okolicach Black Friday, więc załóżmy, że mój budżet wynosi jakieś 3 - 3500 z przewidywaną obniżką ceny w tym okresie o te 500zł przynajmniej. Czy da się coś sensownego tutaj wybrać, bym za rok nie musiał go zmieniać ze względu na gry nowej generacji? Nie wiem czy nie zażyczyłem sobie Porsche w cenie malucha, ale jeśli tak to bardzo bym prosił o info, czego nie da się za tę kasę osiągnąć. Dziękuję za poświęcony czas!
×
×
 • Create New...